Autopatická kaviareň- stretnutie ľudí, ktorým autopatia zmenila život a vrátila zdravie

Podujatie je zrušené, pre nedostatočný počet prihlásených účastníkov.

Moderátorka podujatia: Ing. Alena Paľová, organizátorka kurzov autopatie a poradkyňa v autopatii

Termín: 10. augusta 2019  Nitra, od 9.00 do 13.00 h

Miesto: Hotel Agroinštitút v Nitre, prízemie miestnosť STUDIO

Vstupné: 20 €, platba v hotovosti na mieste.

Organizačné zabezpečenie: Ing. Alena Paľová - ANTRE SK, palova@antre.sk, +421 905 562 910

Čo je autopatická kaviareň

Pozvánka pre účastníkov kurzov autopatie

Možno vás trochu prekvapil názov, ale je to jednoducho stretávka v kaviarni. Predstavte si, že príde do kaviarne naraz 30 ľudí. Čo sa stane? Po 4 - 6 ľuďoch si posadajú za stoly, objednajú si kávu a začnú sa rozprávať. O tom, čím žijú. V našom prípade o autopatii a o tom, čo kto zažil pri svojej ceste autopatie, čo mu fungovalo, čo nie, prípadne ostatným položí otázku. A oni mu poradia, čo zažili oni. Možno sa budú aj prekrikovať plní nadšenia, ale to väčšinou medzi priateľmi nevadí :-)  Nikto nerieši trému, lebo v malej skupinke nemáme problém rozprávať.

Po takej pol hodinke, keď už si za svojim stolom všetci všetko vyrozprávali, sa začnete obzerať po ostatných stoloch, vidíte tam niekoho známeho, aj s ním by ste sa radi porozprávali ako sa má, vymenili svoje zážitky. Zdvihnete sa a idete k nemu a porozprávate sa vo dvojici. Alebo idete k inému stolu, kde je iná partia ľudí. Tam zažijete opäť búrlivú diskusiu. Po ďalšej pol hodinke sa zdvihnete k ďalšiemu stolu, kde budú opäť iní ľudia. A takto to bude pokračovať až do konca. 

Takémuto diskusnému stretnutiu sa oficiálne hovorí Café World. Zistilo sa, že ľudia neradi prezentujú svoje názory a citlivé informácie pred veľkou skupinou ľudí, máme trému, príspevok si treba pripraviť... Ale bez problémov diskutujeme v malej skupinke ľudí 2 - 4 - max 6 ľudí. A to je presne to, čo my teraz potrebujeme. Porozprávať sa a nestresovať sa. :-)

Presne tak si predstavujem našu autopatickú kaviareň. Samozrejme, aby nenastal chaos, zo začiatku to skúsim trochu koordinovať. Urobíme si malú zoznamku vo dvojiciach, každý si povie meno a vymyslí prezývku, ktorá ho charakterizuje a napíše si ho na menovku  a počas dňa sa budeme týmito menami oslovovať. Po pol hodinke sa budeme pri stoloch striedať, a jeden pri stole bude zapisovať, ak sa objaví niečo veľmi zaujímavé, čo by sme mohli poslať ako otázku alebo ako zaujímavý poznatok o autopatii pánovi Čehovskému. Pri najbližšom kurze, v článku alebo webinári, by sa nám k tomu vyjadril. 

No a samozrejme dáme si kávu, čajík, prípadne čo kto donesie na ochutnanie :-) Nebojte sa nebude to nijako formálne, vstupovať do toho ako moderátor budem, iba ak by debata viazla, inak tomu necháme voľný priebeh:-) veď to už poznáte z kurzov ako vyzerajú naše obedné prestávky a presne tak to bude vyzerať aj tu.

Píšeme knihu našich príbehov o autopatii a vydáme ju v septembri. Pridajte sa k nám. Prispejte aj Vy, prosím.

Sami uvidíte, že mnohí z vás majú také zázračné zážitky, prežitky a vyliečenia, že by bola veľká škoda, ak by tieto vaše živé príbehy neboli zaznamenané pre ďalších ľudí, ktorí hľadajú pomoc a tiež pre budúce generácie. Stretávka v autopatickej kaviarni je podnet na to, aby ste svoj príbeh autopatie napísali a práve na tejto akcii odprezentovali. Pre tých, ktorí nám dodáte príbeh do knihy, je ako prejav vďaky, účasť na tejto akcii zdarma. Dúfam teda, že tam všetci prídu zdarma a všetci nám dodáte svoje krásne príbehy do knihy. Príbehy posielajte na vydavatelstvo@antre.sk, a ak ste ešte nedostali email s inštrukciami, napíšte nám, pošleme vám ich. Príbeh môžete dodať v akejkoľvek forme, ideálne písomne v maili, ale ak nie ste technický typ, aj na obyčajnom papieri, alebo nahraté na audio či video. Všetky možnosti sú pre nás OK. Nie je dôležité ako to napíšete, hlavne aby tam boli fakty, my to už prepíšeme do čitateľnej a jednotnej podoby, takže ak máte pocit, že neviete písať, s tým si starosti nerobte.  Uzávierka príbehov je 10. augusta 2019.


Prihláška na stretávku v Autopatickej kaviarni 10. augusta v Nitre

Vyplňte všetky potrebné údaje.