Autopatická online poradňa- stretnutie ľudí, ktorým autopatia zmenila život a vrátila zdravie

Online vo štvrtok 14. 1. 2021 od 20.00 - 22.00 h

Moderátorka podujatia: Ing. Alena Paľová, organizátorka kurzov autopatie a poradkyňa v autopatii

Pre všetkých účastníkov kurzov autopatie a používateľov autopatie

  • štvrtok 14. 1. 2021 od 20.00 - 22.00 h, 
  • v nedeľa 17. 1. 2021 od 17.00 - 19.00 h, 
  • nedeľa 24. 1. 2021 od 17.00 - 19.00 h  

Stretnutie pre certifikovaných autopatických poradcov 

  • štvrtok 21. 1. 2021 od 18.00 - 20.00 h

Miesto: Autopatická poradňa - v programe Zoom kliknite na odkaz:
https://us05web.zoom.us/j/3690610931?pwd=dlNkK0tta2VITU1aUDRLQ2RZd1ZZdz09
Meeting ID: 369 061 0931
Passcode: 708090

Potrebujete mať nainštalovaný program Zoom v počítači, ak ho ešte nemáte:
Inštalačný program sa vám stiahne do počítača po kliknutí na tento odkaz https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

Vstupné: prispejete vlastným príbehom či radou :-)

Organizačné zabezpečenie: Ing. Alena Paľová - autopatický poradca a organizátorka kurzov Autopatie na Slovensku, palova@antre.sk, +421 905 562 910

Čo je autopatická online poradňa

Pozvánka pre účastníkov kurzov autopatie

Je to jednoducho online stretávka účastníkov kurzov autopatie alebo ľudí, ktorí aplikujú autopatiu. Na stretnutí si vymeníme skúsenosti a navzájom si poradíme. Ak niekto má nejaký problém, môžeme mu skúsiť všetci poradiť. Každopádne stretnutie s kýmkoľvek, kto používa autopatiu je inšpiratívne, poučné, skúsenosť niekoho iného nám môže vnuknúť nový nápad alebo nový pohľad na možnosti autopatie. 

Budeme sa baviť o autopatii a o tom, čo kto zažil pri svojej ceste autopatie, čo mu fungovalo, čo nie, prípadne ostatným položíte otázku. A oni vám povedia, čo zažili oni. 

Nie je to klasická poradňa, niekedy tam možno budú poradcovia a niekedy možno nebudú žiadni. Samozrejme túto diskusnú poradňu si netreba zamieňať za autopatický pohovor, ktorý musí trvať minimálne hodinu, aby vám niekto zodpovedne poradil. Toto budú inšpiratívne stretnutia našej autopatickej komunity. A to je presne to, čo teraz všetci potrebujeme. Porozprávať sa a znižovať stres. :-)

Samozrejme, aby nenastal chaos, zo začiatku to skúsim trochu koordinovať. Urobíme si malú zoznamku, položím nejaké otázky, tému môžete nahodiť aj vy. Budem sa snažiť o to, aby sa každý dostal k slovu. Prihláste sa prosím pod svojim menom kľudne aj bez priezviska alebo ak je to pre vás komfortnejšie vymyslite si prezývku. Keďže rozprávanie sa o autopatii je často veľmi osobné, bolo by však dobré a fér, aby ste sa prihlásili so zapnutou kamerou - aby sme si boli istí, že tam nie je niekto cudzí a aby sme tam mali všetci pocit bezpečia. 

Videonávody

Návod pre mobil. Ako nainštalovať aplikáciu Zoom a ako sa pripojiť.

Návod pre notebook a pevný počítač

Prihláška do Autopatickej online poradne

Ak chcete byť informovaný o aktuálnych termínoch stretávok účastníkov autopatie, vyplňte všetky potrebné údaje. Budem posielať aj pripomienky 2 hodiny pred stretnutím. Do tejto prihlášky vyplňte prosím pravdivé meno. A o každom termíne vás budem informovať emailom. Prihlášku stačí vyplniť raz, netreba na každý termín.