Zorganizujte si aj Vy Besiedku o autopatii a rozšírme spolu informáciu o tejto skvelej metóde sebauzdravovania vo vašom okolí.

Čo je autopatia a ako ju začať používať pri zlepšovaní svojho zdravia. 

Ste organizačný typ? Máte vhodné priestory na besedu? Nadchla vás autopatia, ale nedarí sa vám presvedčiť svoje okolie? Niekedy pomôže, keď o tom povie niekto iný než vy, niekto cudzí, nejaká autorita v téme napr. autopatický poradca alebo organizátor školení :-) a tiež keď sa o tom informuje formou komplexnej hodinovej prednášky. Máme to vyskúšané, že takto to funguje.

Zorganizujte aj vy svoju besiedku o autopatii pre min 10 ľudí v okruhu svojich známych a pozvite ma k vám. Prídem vám o autopatii porozprávať svoje skúsenosti. Vstupné dávajú organizátori 3-5 €, aby sa pokryli cestovné náklady z Dunajskej Stredy prípadne symbolická odmena v závislosti od počtu ľudí, ktoré dáte dokopy. Moje náklady na besiedku sa pohybujú od 20 € v závislosti od vzdialenosti. 

Dĺžka besedy: 1 h prednášková časť. 0,5 h - 1 h diskusná časť.

Obsah besedy:
Čo je autopatia? Pri akých problémoch zafungovala? Na akom princípe funguje? Môj príbeh a skúsenosť s autopatiou. Popis prípadov ľudí, ktorým som pomohla. Ako začať s autopatiou? Ako stanoviť parametre liečby na začiatku? Výhody a nevýhody autopatie. Praktická ukážka výroby liečivého autopatického preparátu a ukážka potrebných pomôcok. Kde nájdete informácie na ďalšie štúdium danej témy? Informácia o najbližších kurzoch autopatie na Slovensku.

Pomôcky: Všetky potrebné pomôcky k besede si zabezpečím, pri menších skupinách si donesiem flipchart, pri väčších skupinách dataprojektor, počítač, prezentáciu, prípadne ozvučenie.


O lektorke: Autopatiu používam 3 roky. Venujem sa intenzívne štúdiu danej témy. Prešla som všetkými kurzami autopatie organizovanými zakladateľom metódy Jiřím Čehovským t. j. Kurz I., II., III. a Praktický seminár I., II. a stala sa prvým autopatickým poradcom v Nitre. Zúčastnila som sa seminára pre pokročilých poradcov i konferencie autopatie v Prahe. Vypočula som si všetky vzdelávacie CD o autopatii a všetky príbehy z konferencií spolu 850 hodín a mám prečítané všetky knihy o autopatii. Viem poradiť čo kde nájdete. Prednášala som aj na konferencii autopatie 1.2.2020 a 30.1.2021.  Od januára 2021 vediem vlastný kurz Techniky Autopatie pre úplných začiatočníkov i samoukov v autopatii.

Som nadšená od prvej chvíle, čo som počula o autopatii a cítim veľkú potrebu túto neobyčajne účinnú a jednoduchú metódu uzdravovania šíriť medzi verejnosťou. Mne osobne pomohla, cítim sa momentálne najzdravšie vo svojom živote. Preto som sa stala aj organizátorkou kurzov na Slovensku, aby som pomohla túto metódu šíriť. V priebehu dvoch rokov sa na seminároch vyškolilo 477 ľudí a certifikát autopatického poradcu získalo ďalších 25 ľudí. Vidím, že len organizovanie kurzov nestačí na osvetu a preto prichádzam s novou iniciatívou - rozprávať osobne o autopatii formou krátkych besiedok a budem k tejto aktivite vyzývať aj ďalších poradcov. V blízkej budúcnosti si pripravujem aj praktický kurz používania autopatie ako doplnok po alebo pred kurzami Jiřího Čehovského, pretože vidím, že ľudia niekedy nedokážu nájsť odhodlanie ani po kurze začať a majú veľa praktických otázok, na ktoré na veľkých seminároch nie je čas a priestor a potrebujú si metódu prakticky vyskúšať. Ja som počítačovou lektorkou, mám bohaté lektorské skúsenosti a viem dobre vysvetľovať návody používania čohokoľvek začiatočníkom. Budem rada, ak sa nájdu rovnako nadšení miestni organizátori ako ja a spolu posunieme informovanosť o autopatii na vyššiu úroveň, nech si ľudia môžu pomôcť sami.

Kontakt: Ing. Alena Paľová, 0905 562 910, palova@antre.sk

Mám záujem o besiedku o Autopatii

Viete zorganizovať ľudí na besedu? Máte svoje priestory a potrebujete už len prednášateľa? Vyplňte formulár o predbežnom záujme o prednášku. Následne vás budem kontaktovať, ponúknem vám termín a dohodneme si podrobnosti.