Stretávka priateľov autopatie 17.-18. júla 2021 v Piešťanoch

Prítomní prednášajúci a autopatickí poradcovia:

• Vladimír Galba - Môj pohľad na Autopatiu po ôsmich rokoch praxe. Bemer terapia. Regresná terapia. Terapia orientovaná na prítomnosť
  • Kateřina Javorská - Tai chi a jeho liečivá sila
    Prednáška s ukážkou a krátkym cvičením pre všetkých, ako sa uvoľniť, ako vnímať energiu a ďalšie tajomstvá čínskych cvičení - šesť dychov a iné.
    Bachove esencie - od mačiek k človeku
    Krátke rozprávanie o viacerých prípadoch úpravy psychiky mačiek, ale aj ľudí pomocou Bachových esencií.
  • Jana Hluchá - Irisdiagnostika - diagnostika zdravotného stavu z očí
  • Naďa Majková - Dornova metóda, Breussova metóda, Funkcia lymfatického systému v tele
  • Vladislav Vetrík - Kraniosakrálna terapia a stimulácia reflexnýxh bodov na ruke Su-Jok
  • Kateřina Sojková - Skúsenosti s Autopatiou. Tradičná čínska medicína - Akupunktúra
  • Danka Kulifajová -Takmer beznádejný prípad - prípad liečby Autopatiou
  • Alena Paľová - Techniky autopatie a prípady použitia autopatie po očkovaní
  • Anna Bettyma Gruchaláková - Technika emočnej slobody EFT
  • Eliška Gocká - Aromaterapia
  • Jarka Staneková - Muzikoterapia - terapia zvukom so záverečnou meditáciou

Piatok 16. júla

Príchod, Ubytovanie, voľný program v meste

Sobota 17. júla

8.30 Prezentácia účastníkov
9:00 - 14.00 Inšpiratívne prednášky o autopatii, o zdraví, diskusia a zdieľanie skúseností

14:00 - 16:00 Spoločný obed v skupinkách alebo individuálne v reštauráciách Piešťanskej promenády
16.00 - Relaxačný program - spoločná prechádzka po kúpeľných Piešťanoch so zástavkami v krásnych reštauráciách, spoločná plavba na lodi po Sĺňave, kúpanie...
Večerný program - meditácia, hudba, víno, tanec 😊 všetko čo ponúka kúpeľné mesto Piešťany.

Nedeľa 18. júla

9:00 - 12:00 Inšpiratívne prednášky o zdraví, diskusia, zdieľanie skúseností

12:30 - 14:00 Spoločný obed v skupinkách alebo individuálne v reštauráciách Piešťanskej promenády

14:00 Záver

Organizačné zabezpečenie: Alena Paľová - prihlášky, program - 0905 562 910, palova@antre.sk
Alenka Rapošová - ubytovanie - 0903 458 045, alena.raposova@gmail.com

Účastnícky poplatok - 25 €

• Platba prevodom na účet: Účet: IBAN: SK64 8360 5207 0042 0303 8410 bez medzier: SK6483605207004203038410 Variabilný symbol: 1707, Konštantný symbol: 0308, SWIFT: BREXSKBX alebo v hotovosti na mieste konania.

• Pre členov klubu autopatie na slovensku (účastníkov kurzov autopatie a online stretnutí) bude cena v závislosti od nákladov a účasti nasledovne:
    Rozpočítané náklady na miestnosť + dobrovoľný príspevok pre organizátora
  • Aktuálne máme miestnosť na 2 dni (2 x poldeň - 8 h) za 200 €, ktoré vydelíme počtom účastníkov, v prípade väčšieho počtu účastníkov sa akcia predĺži a aj zvýši prenájom.
  • Aktuálne pri počte účastníkov 10 bude náklad 20 € + dobrovoľný príspevok pre organizátora,
    pri počte 20 bude náklad 10 € + dobrovoľný príspevok pre organizátora.

Miesto konania stretnutia

Komunitné centrum Apolin, (Kúpeľná dvorana) Beethovenova 5, Piešťany

Prednášková sála Apolin

Parkovanie je možné zdarma pri Dome umenia Piešťany - ulica Nábrežie Ivana Krasku alebo na mestských parkoviskách za poplatok.

Kúpeľné mesto Piešťany

Ubytovanie

pohľad do izby

ubytovať sa môžete individuálne kdekoľvek v Piešťanoch, luxusné ubytovanie napr. Hotel Diana https://www.diana.sk/ organizované ubytovanie ponúkame v Hoteli Piešťany, A. Trajana 2, 921 01 Piešťany,  Tel: +421 33 7729763, E-mail: recepcia@hotelpiestany.sk, ubytovanie uhradíte individuálne v hotovosti pri príchode.

• pre jednu osobu - dvojposteľová izba je 35 € plus 1,50 € (kúpeľný poplatok) = 36,50 €/noc
  • pre dve osoby na izbe 38 € plus 1,50 € (kúpeľný poplatok) = 20,50 €/noc/osobu

Na izbe wifi, TV a v hoteli poskytujú masáže. Prosím napíšte, kto chce bývať v izbe sám alebo ak sa už poznáte - napíšte, prosím mená, s kým by ste chceli byť. Až to dáme dokopy, odsúhlasíme to s vami telefonicky alebo emailom.

Ubytovanie je možné od 14.00 h, izby treba uvoľniť do 10.00 h
Alenka Rapošová organizujúca ubytovanie pravdepodobne zostane ešte na pondelok, tak si veci budeme môcť ponechať v 1 izbe až do odchodu v nedeľu. Kontakt na ňu 0903 458 045, mail: alena.raposova@gmail.com

Stravovanie - individuálne, raňajky je možné dohodnúť aj na hoteli za 3,50 €, ale vedľa je aj Kaufland.

Parkovanie pred hotelom je zdarma.

TAXI Piešťany - 0915 336 649 -  pre tých, ktorí pricestujú vlakom alebo autobusom je možnosť isť MHD alebo taxíkom za 2,50 €, nie je to ďaleko aj peši.

Prosím - prihláste sa do D V O C H  D N Í, potrebujeme rezervovať ubytovanie, rýchlo sa zapĺňa.

Záväzná prihláška na stretnutie autopatie v Piešťanoch 17.-18.7.2021

Vyplňte prosím záväznú prihlášku na stretnutie autopatie a pošlite zálohu 10 € na účet ako potvrdenie účasti. Za ubytovanie je potrebné zaplatiť v hotovosti, nie kartou.

Plagát na stiahnutie