Pomocné otázky k napísaniu knihy

Živá knižnica - Výpovede ľudí, ktorým autopatia zmenila život

Prosím, nepíšte váš príbeh ako anketu a neodpovedajte na jednotlivé otázky. Tie si len prečítajte pre inšpiráciu a potom si sadnite k počítaču alebo papieru, zoberte si k sebe svoj zošit s poznámkami a napíšte to svojimi slovami. A prípadne na koniec doplňte odpovede na niektoré z našich otázok, na ktoré sa vám zdá vhodné odpovedať. Nie je potrebné na všetky. Je to len inšpirácia. Vopred ďakujeme a tešíme sa na vaše príbehy.

Pomocné otázky:

• Kedy sa začal váš zdravotný problém?
  • Ako ste sa liečili? S akým úspechom?
  • Ako dlho trval váš zdravotný problém pokým ste začali používať autopatiu? V čom vás obmedzil, ako vám znížil kvalitu života?
  • Ako ste sa dozvedeli o autopatii?
  • Boli ste hneď naklonení tejto liečebnej metóde?
  • Absolvovali ste autopatický kurz prípadne ste využili pomoc autopatického poradcu?
  • Koľko litrov vody ste zvolili na začiatku a ako vám to zaberalo?
  • Ako ste priebežne počas ochorenia zvyšovali alebo znižovali litre a akú metódu ste používali? (slinu, dych, varenú slinu, varený dych, varenú slinu s dychom, pránu 2, pránu 5)
  • Po akom čase ste pocítili zlepšenie?
  • Ako dlho vám vydržal stav kedy ste sa cítili lepšie?
  • Ako často ste robili autopatiu, s akou frekvenciou?
  • Urobili ste počas liečenia aj nejaké chyby, ktoré viedli k opätovnému zhoršeniu zdravotného stavu?
  • Prejavili sa u vás aj reverzné symptómy z minulosti? Kedy a aké? Ako sa prejavili a v akej intenzite?
  • Ako sa prejavili Heringove zákony zvnútra von alebo zhora dole?
  • Zaregistrovali ste počas liečby aj relaps, úpadok do pôvodného stavu pred autopatiou? Ako sa to prejavilo, čo ste následne urobili?
  • Užívali ste počas robenia autopatie aj nejaké lieky?
  • Ako dlho trvali vaše zdravotné problémy a ako dlho trvala vaša liečba autopatiou až do úplného vyliečenia?
  • Všimli ste si na sebe používaním autopatie aj iné zmeny? Napr. ste sa stali priebojnejšími, vyrovnanejšími...atď.
  • Stretli ste sa počas vašej liečby autopatiou s nepochopením okolia?
  • Používajú autopatiu aj ostatní členovia vašej rodiny prípadne priatelia?
  • S akým úspechom?
  • Môžete teraz z odstupom času povedať, že vám autopatia zmenila život? Ako?