Kurz Autopatie II. - ONLINE prenos

Lektor kurzu: Mgr. Jiří Čehovský z Prahy,homeopat a objaviteľ autopatie, autor kníh o autopatii.

Termín: sobota 29. 5. 2021, 9 - 16 h, (12-13 obedná pauza) 

Účastníkom s uhradeným kurzovným zašleme emailom najneskôr 2 dni pred konaním kurzu odkaz, pomocou ktorého sa v daný čas pripoja. Prihlásenie vyzerá takto https://youtu.be/szOmr_ZZD5E

Miesto konania: ONLINE cez internet.

Cena kurzu: 30 €

Uzávierka prihlášok a odoslanie platby do: 21. 5. 2021

Organizačné zabezpečenie:  Ing. Alena Paľová - organizačné a technické informácie, palova@antre.sk, 0905 562 910, informácie o platbách: Ing. Dagmar Hegarová, Alternativa s.r.o., tel.: 257 922 591, dagmar.hegarova@alternativa.cz

Autopatie Kurz II. (online prenos)

Autopatia sa používá pri liečení chronických dlhodobých problémov i akútnych stavov a pôsobí prostredníctvom stimulácie prány, vitálnej sily. Kurz Autopatie I. vám umožní prácu na sebe a s blízkymi ľuďmi, či realizovanie autopatie v liečiteľskej praxe. Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe. Nasledujúce kurzy II. a III. sú určené k prehĺbeniu znalostí a získaniu potrebných skúseností pre riešenie i obtiažnych prípadov.


Zúčastniť sa tohto kurzu sa môžete:

  • Online - prostredníctvom živého prenosu tohto kurzu cez internet. Seminár môžete týmto spôsobom sledovať z pohodlia Vášho domova či inde, v reálnom čase, prostredníctvom mobilného telefónu, počítača, tabletu či chytrej televízie. Pomocou chatu môžete klásť otázky lektorovi. Táto forma sa osvedčila na kurzoch autopatie i na prednáškach Homeopatickej akadémie, ktoré tiež organizujeme. Ušetrí vám čas i cestovné náklady.

Pozrite si vo videu ako jednoducho sa prihlásite na online kurz Autopatie I.

Z obsahu kurzu Autopatia II.:

  1. Druhá časť trojdielneho cyklu kurzov autopatie.

    Bude o tom, ako používať autopatiu i u ľudí so závažnými problémami. Budeme sa zaoberať rozbormi ďalších prípadov odstraňovania chronických disharmónií, pôvodne považovaných za nevyliečiteľné. Budeme analyzovať rad prípadov, zachytených na videu. Budeme hovoriť o jemných detailoch autopatického procesu, o jeho metodike. O vplyvoch brzdiacich liečbu a ich odstraňovanie. O rôznych stratégiách ovplyvňovania vitálnej sily, prány, vhodných pre určité typy chorôb. O pravidelne opakovanom podávaní či o metóde jediného podania na dlhú dobu. Kedy ktorý spôsob použiť. Ako poznať, kedy je možné podávanie preparátu celkom zastaviť. O rôznych technikách domácej prípravy autopatického preparátu a o tom, kedy ktorej dať prednosť. Bude čas na zodpovedanie či diskutovanie otázok, ktoré vás napadli v priebehu používania autopatie. Bude tu priestor pre vaše osobné skúsenosti, pokiaľ sa o ne budete chcieť podeliť s ostatnými.

Termín: sobota 29. 5. 2021, 9 - 16 h, (12-13 obedňajšia pauza)

Prednášajúci: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: Online

Cena kurzu: 30 Euro

  1. Prihlásenie k účasti cez internet uskutočníte pomocou prihlášky umiestneného formulára a následne môžete uhradiť kurzovné. Účastníkom s uhradeným kurzovným zašleme emailom najneskôr 2 dni pred konaním kurzu odkaz, pomocou ktorého sa v daný čas pripojí.
    Video Ako sa prihlásiť na online kurz: https://youtu.be/szOmr_ZZD5E 
    Video Ako napísať otázku do chatu (správy):  https://youtu.be/FUFBPsweBqU 

Účastníkom kurzu sa stávame uhradením 30 € bezhotovostným prevodom. Pokiaľ budete platbu realizovať z iného než Vášho účtu, uveďte svoje meno do správy pre príjemcu. Platbu prosím preveďte tak, aby sme ju dostali najneskôr do 21. 5. 2021.

Pre zahraničné platby využite eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do správy pre príjemcu uveďte Vaše meno a VS 112905. Kurzovné je 30 euro.

Vaše prihlásenie je potvrdené až prijatou platbou.

Autopatická nádobka so zľavou 15% a poštovné Zdarma v deň kurzu.

Učebnicu kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickú nádobku pre jednoduchú domácu prípravu preparátu bude možné zakúpiť na mieste, alebo pre vzdialených (online) účastníkov v našom e-shope. Autopatická nádobka bude na kurze k dispozícii s jednotnou zľavou 15 % (už od 1 ks) Základná cena 750 czk, po zľave 15% t. j. 637,50 czk =cca 24,33 €). Táto zľava sa týka tiež vzdialených účastníkov kurzu, ktorí uskutočnia objednávku v e-shope v deň konania kurzu (zľava sa nesčítava s množstevnými zľavami). Nebude tiež účtované poštovné. V priebehu kurzu dostanú účastníci kurzu na svoj email odkaz, z ktorého bude možné nádobky so zľavou objednať.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Prihláška na Kurz II. - online prenos

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.