Pozývame vás na prednášku Tomáša Hajzlera

AKO SI VYTVORIŤ VLASTNÚ EKONOMIKU

Prednáška o tom, ako si vybudovať ekonomiku vlastnej domácnosti nezávislú na korporaciách a štáte.

Prednáška o tom, ako sa živiť tým, čo človeka baví.

Ako nájsť svoje poslanie, využiť svoje nadanie a nájsť činnosť, ktorá je pre okolie natoľko užitočná, že vám za ňu s radosťou zaplatia.
Ako neriešiť neustále otázku Peniaze alebo život?

Ako žiť, a nielen zarábať na život.

Kto je Tomáš Hajzler?
Prečítajte si na jeho webe www.tomashajzler.com

Pozrite si video z poslednej prednášky, ktorú sme v našom klube organizovali s Tomášom Hajzlerom
na tému Dobrý život - Nová práca 14.6.2017 v Nitre.

Prihláška na prednášku Tomáša Hajzlera v Piešťanoch

Ak máte záujem o prednášku, prihláste sa, prosím, cez tento formulár. Ak chcete prihlásiť aj svojich priateľov, napíšte ich mená do Poznámky. Prosíme vás o úhradu poplatku vopred na účet. Poplatok za prednášku je 10 €. V prípade otázok píšte na email: antreklub@gmail.com. Prihlásiť sa môžete aj telefonicky na čísle 0905 562 910.
Tešíme sa na Vašu účasť. :-)

Mám predbežný záujem, prihlasujem sa nezáväzne

Máte záujem o účasť na prednáške, ale ešte nie ste rozhodnutí alebo neviete, či vám to dovolí čas? Zaregistrujte sa predbežne a my vám budeme rezervovať miesto aj vás vyzveme k záväznej prihláške, keď to bude už potrebné. Cca 2 týždne pred prednáškou.