Dropshipping Premium Dizajnér Klasické slnečné Okuliare Ženy OEM Polarizované Šošovky Striebro Oceľový Rám Zebra Dreva Zbraní Okuliare

Poznámka:

Prispôsobený Logo: Prosím, kupujte LOGO a hodinky alebo slnečné okuliare spoločne, aj keď ste na mieste, objednávky, Vaše logo alebo správy môžu byť vyryté na hodinky ciferník, späť, slnečné okuliare, šošovky, chrám a drevené okno.

Logo čas: Existuje mnoho prispôsobené objednávok, takže prosím, aby nás 3-5 podniky dní na prípravu vaše logo objednávky.

Drop Shipping služby: akceptujeme Drop shipping , ak nechcete, aby sa naše logo v balení, prosím, zanechajte nám správy "dropshipping, bez akýchkoľvek logo" pri zadaní objednávky.

Vzhľadom na variabilný charakter dreva, farba vaše hodinky alebo slnečné okuliare sa môže mierne líšiť od fotografií, takže vaše hodinky alebo slnečné okuliare one-z-za-druhu.

Detail:

Štýl:Módne kovu, dreva, bambusové slnečné okuliare

Rám materiál:Kovov

Chrám materiál: Drevo, bambus

Objektív: UV400, Polarizačný

Logo: Vlastné, Ktoré lokality môže byť vyryté logo?

logo môže laser na objektív, chrám a box. Prosím, pridať logo služby na vaše objednávky a odoslať svoje logo na nás v PDF alebo CDR alebo AI formát. Ktoré známky boxov môže byť zvolený?

Máme rôzne krabice, môžete si vybrať kúpiť pre vás, ak potrebujete, vezmite prosím na zakúpiť samostatne

FAQ:

1. Aká je vaša najlepšia cena na slnečné okuliare?

Odpoveď: Budeme citovať vás najlepšiu cenu podľa vašich množstvo, takže keď budete robiť ankety, prosím, dajte nám vedieť, množstvo, ktoré chcete. a môžete zanechať odkaz na nás o váš e-mail a WhatsApp, zašleme katalóg k vám.

2, Čo je spôsob dopravy?

: Dva spôsoby dopravy, jeden je doprava zdarma do www.klubantre.sk, 15-60 dni, aby sa dospelo.

Ostatné DHL express service, potrebuje extra poplatok a trvá 2-7 pracovné dni do vašej domácnosti(dverí k dverám )

3. Aký je váš MIN v www.klubantre.sk skymood office store? Môžem mix štýlov a farieb?

A: MIN je 1 ks za model môžeme mix farieb pre vás, 1 ks za farbu. zvyčajne, my prijať mix štýlov.

4. Ako je balenie?

Odpoveď: každá slnečné okuliare s papierovej darčekovej krabičke, ak chcete mať bambusu slnečné okuliare box, nášho obchodu má ich môžete objednať spolu s slnečné okuliare

5. Môžeme prispôsobiť naše vlastné logo?

Odpoveď: Áno, môžeme urobiť logo pre vás môžeme urobiť, vaše logo a dizajn, laserové logo MIN 1PCS

6, máte prijať vlastnú objednávky?

Odpoveď: Áno, logo pozícia: objektív, chrám, box. Prosím kúpiť slnečné okuliare a LOGO spolu pri zadaní objednávky. Logo čas: 1-4 podniky dní.

7, Drop-poštovné a veľkoobchod

Odpoveď: Drop-poštovné a veľkoobchod, aby obaja sú vítané.

Pre Drop-poštovné, by sme mohli priamo loď vášho zákazníka mieste podľa vašej požiadavky.

Pre veľkoobchod, prosím, kontaktujte nás správou o vaše telefónne číslo a e-mail, sme sa rýchlo odpovedať vás

8, Ako sledovať zásielky?

A: sledovať tu:

9.Čo o warranty & priznanie?

Odpoveď: 1-ročná záruka o načasovanie kvality. Nemáme zodpovedný za chybné vyrobené kupujúcim použitie

Kupujúci je zodpovedný za vrátenie expedičný poplatok za žiadnych okolností, vrátite tovar musí obsahovať pôvodné balenie a príslušenstvo

A: Sme veľmi istí, v našich produktov, a my pack nimi veľmi dobre, takže zvyčajne dostanete vašej objednávky v dobrom stave. Ale aby sa predišlo akejkoľvek následnej problémy týkajúce sa kvality problém, odporúčame, aby ste skontrolujte slnečné okuliare po ich prijatí, a dajte nám vedieť podrobnosti, ak sú všetky poškodené ty, aby sme mohli riešiť ho adekvátne.

Štítky: hd vision slnečné okuliare, muž, slnečné okuliare, sun, slnečné okuliare, drevené, premium drevené okuliare, lepord tlač slnečné okuliare, bambusové slnečné okuliare, muži očí, slnečné okuliare, , premium okuliare palaroid, sledujte dreva, drevené hodinky

Objektív Materiál TAC
Slnečné Okuliare Štýl Drevo, bambus módne slnečné okuliare
Šošovky Funkcia UV400, polarizačný