VAG-COM 409.1 s USB Diagnostický Kábel Skener Skenovanie Nástroj Rozhranie CH340 Čip Pre VW Audi Seat Skoda Volkswagen Vag Com 409Com OBD2

Vlastnosti: dĺžka Kábla: cca 140 cm / 55.12 cm Materiál druh: plastové a duševné Čip:CH340 Primárnej Funkcie: USB vag-com kábel rozhrania, OBDII Konektor: J1962 16-Pinová (na Auto), Operačný Softvér Kompatibilita: Windows 98SE / ME / 2000 / NT a XP, Podporuje terminál (K) bus komunikácia, Terminál (L) zapaľovanie pre prebudení auto výpočtový systém (ECU) riadiaca jednotka motora má 3 rôzne protokoly s rovnakým OBD2 konektor vrátane ISO/KWP, VPW, Platobného média wpm. Ak je CD poškodené počas shippment,neboj sa, prosím,pošleme vám vodiča prostredníctvom e-mailu. Kompatibilné Vozidlá: pre Volkswagen Audi Skoda Seat.

Package zahrnuté: 1x VAG COM 409.1 Kábel 1x CD Ovládač

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy & dovolenku. Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

6. Ak ste nedostali vašu objednávku po uplynutí 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovania vašej objednávky a dostať späť k vám asp.

Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

7. Dodacia Lehota:

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve na viac ako 7 dní, bude sa to považovať za

používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM NÁHRADY ALEBO VÝMENY na vás. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY. Prepravné náklady, je nesú obe predávajúci & kupujúci v pol.

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat,

a vaše ID objednávky.

3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými komponenty a príslušenstvo

v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.klubantre.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo prísť

s 3-mesačná záruka.

2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné).Musíte povedzte nám, čo

vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY. Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené

politiky po objednaní na www.klubantre.sk!

1,Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali

bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti.

2.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: audi a3, na com, vw auto diagnostický kábel, modrý vodič, klip renault, ls2, nástroj vag, vw vag diagnostický nástroj, vag, tester diagnostické volkswagen

Špeciálne Funkcie Iné
Aktualizácia Softvéru Áno