Novinka
Tvrdené Sklo Tvorí Ohrievač, Sklo, Pečenie ohrievanie Doska, ELSTEIN Keramické výhrevné Platne, Tehla

Tvrdené Sklo Tvorí Ohrievač, Sklo, Pečenie ohrievanie Doska, ELSTEIN Keramické výhrevné Platne, Tehla

w925

€22.57

-1.96

€24.53

-7 %

Nový produkt

modname=ckeditor

Poznámka: Tento výrobok je ručne vyrobený z vysoko teplota keramiky hliny. Vysoká teplota keramiky hlina má výhody vysoká teplotná odolnosť, opuch odolnosť, odolnosť proti korózii a peeling odpor. Ale pretože je vyrábané ručne s vysokou teplotou, je hlina bude zmenšovať trochu, keď sa ochladí a sušené, tak veľkosť hlina má malé chyby, ale to nemá vplyv na vzhľad a používať, rodičia môžu byť istí.

Tento produkt je self-vyrába, predáva sa priaznivo, záruka kvality a CE certifikované produkty pre výrobcov. Výrobok je garantovaná na jeden rok za normálnych prostredie.

Infračervené Keramický Ohrievač

Komponent štruktúra

Impregnované keramické ďaleko infračervené žiarenie prvok je vyrobený z vysoko emisivita glazúra vrstva, dobrý tepelný šok výkon keramické ako matice, vysokú kvalitu zliatin niklu drôt spekaných naraz.

Dve. Hlavné technické parametre a výkon zabudované keramické ďaleko-infračervené ohrievače

1. Na pevnosť v ohybe matice je 440kg/cm2.

2, komponentu odpor 1012 ohma 0cm pri izbovej teplote.

3, chemická stabilita, odolnosť voči korózii; (antioxidačný efekt je lepšie);

4. Tepelné straty žiarenia na povrchu je nízka.

5. Ohrev substrátu na 800 C a uvádzanie studenej vody pre niekoľko krát bez praskania.

6. Radiant prvky sú vykurované na menovitý výkon a výkon je ponorený do studenej vody niekoľko krát, bez poškodenia.

7. Maximálny emisivita žiarenia súčasti je vyššia ako 0.9.

8. Úsporný efekt je zrejmé, čo je 10-25% vyššia ako karbidu kremíka prvok.

9, životnosť je dlhšia ako koksovňa prvky.

Tri. Aplikácie zabudované keramické ďaleko-infračervené kúrenie

1. Kovové povlaky priemysel: bicykle, šijacie stroje, automobilový, lokomotívy, všemocný, uhol železo, kovové stoličky, hliníkovej zliatiny ocele krúžok, auto hračky, kompresor, domov strojov a iných náter, chladnička, klimatizácia shell povlak, kovov, tepelné spracovanie a sušenie.

2. Impregnácia dreva priemysel: nábytok, gitary, preglejky, maľovanie, lak a hračiek maľovanie.

3. Plastový povlak priemysel: nízka teplota povlak na TV prijímačoch, hlasový záznamník, mušlí a tak ďalej.

4. Elektrolytické pokovovanie priemysel: sušenie hliníkové okná a elektronické časti, po pokovovanie.

5, drôtov a káblov priemysel: izolácia Ventilátor Li vody, sušenie a izolácia z PVC, gumy, alebo síry.

6. Potravinársky priemysel: spracovanie koláče, strúhaný squid, fazuľa kôra, reprodukovaná žiarenie, tepelné spracovanie, sušienky, ryža, ovocie na pečenie.

7, obalový priemysel: automatické plastové sacie stroj kúrenie tvárnenie, PVC, zmršťovanie, PVC, PSP, vákuové tvarovanie.

8. Plastový priemysel: zmäkčovanie, razba, predohrev, penový, pásky, uvoľnenie, háčik, tyč FRP liečba, atď.

9. Farbenie a konečná úprava vlákien priemysel: netkanej textílie sušenie a nastavenie, tlač handričkou sušenie, koberec späť lepidlo, textílie, farbenie a konečná úprava nastaviť, textílie vložiť, farbenie a sušenie.

10, v papierenskom priemysle: Kartón flanging vložiť sušenie, sklo tlač sušenie.

11. Sklársky priemysel: povrchové úpravy a sušenie obrázok rúry, tlač a sušenie skla, kuchynského riadu, kúrenie a tvoriť z tvrdeného skla.

12. Elektronický priemysel: PC doska, hliníkové dosky, odolnosť diely a iné spracovanie, výrobný štítok tlač, hrubé film IC odolnosť voči farba bielizne.

13, obuvnícky priemysel: gumová obuv, kožené topánky a iné lepidlo sušenie, síry nastavenie.

14, farmaceutický priemysel, konzervovaných výrobkov: 250 stupeň vysoká teplota sterilizácie.

15, domáce elektrické spotrebiče: elektrický ohrievač vody, elektrická rúra, vlasov, tri teplé inžinierstva a tak ďalej.

Vložený keramické ďaleko-infračervené kúrenie vyrábané v našej továrni má kompletné špecifikácie a môže byť prispôsobený podľa požiadavky zákazníka.

Nákupné pokyny

1. tento obchod víta nových a starých zákazníkov prísť nakupovaní tu.

2, vo všetkých častiach krajiny sú prepravované express dodania, ktorý môže byť dodaný na dvere v expresné doručenie oblasti.

3. Podpísanie a Príjem Tovaru: Keď si vyzdvihnúť tovar a prihláste sa a prijímať ich, prosím, otvorte okno na mieste skontrolovať a prezrieť tovar. Ak existuje akékoľvek škody si môžete uplatniť nárok priamo alebo nám zavolajte na mieste reklamáciu. Musíte si uvedomiť,. (V prípade, že kupujúci nesplní prezrieť tovar na mieste a zistí, povrchové poškodenia, napríklad poškodenie, trhliny a deformácie po ich vezme späť, kupujúci je povinný niesť zodpovednosť. Poznámka: môžeme byť zodpovedný za problémy s kvalitou) ďakujem!!!

4, dodacia lehota: Alipay platby po doručení deň pred 17:00 tovaru môže byť vydaný v ten istý deň (prispôsobené produkty odložené).

5. Typ výrobku: Mnohé elektrické vykurovacie výrobky sú špeciálne požiadavky, prosím, kontaktujte nás vopred určiť, ktoré produkty, ktoré potrebujete, pred nákupom.

6, non-standard prispôsobenie: ak je non-standard vlastný produkt, nie je kvalita problém samotného výrobku, ktoré nebudú vrátené. Prosím sledujte veľkosť produktu a potvrdiť vlastníka komunikácie. Ak kupujúci GB produkt je zle, náklady bude znášať kupujúci.

Poznámka: v Niektorých oblastiach (napríklad Vnútorné Mongolsko, sin-ťiangu, Tibet, Jilin, Chejlungtiang, Qinghai) a na iných miestach express poplatky, obráťte sa, prosím, obchodník. Ak žiadna priama komunikácia sa považuje za neplatný, obchod nebude dodať tovar.

[spôsob platby]

1, dôrazne presadzovať používanie Alipay.

3. Prosím uhradiť do 3 dní po filmovanie, a dodať tovar do 24 hodín po obdržaní platby. To môže byť dodaný v priebehu jedného dňa v meste a dvoch na štyri dni v iných provinciách. Skontrolujte prosím, či je starostlivo.

Štítky: základná lego, sklo sporák, bga keramické, blok doska, keramický ohrievač prepracovať stanice, ohrievač ir, keramické platne ohrievače, sklokeramická varná doska, ir9000, keramický ohrievač doska

Druh Klimatizácia Časti

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty