Karlofea Ženy Dlho Jumpsuit Elegantné Oblečenie Širokú Nohu, Elegantné Nohavice Dámske High Neck Fashion Bežné Satin Nočný Klub Strany Jumpsuit

Poznámka:položky tkaniny je Žiadny Úsek

1. Prosím, prísne podľa veľkosti grafu vyberte veľkosť. Nevyberajte priamo podľa vašich návykov. 2. Veľkosť môže mať 2-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie. Vezmite prosím na vedomie, keď chcete merať.

Skutočné Fotografie

100% Reálne Fotografie,Jasný model (výška 175cm)nosenie, veľkosť S.

Model Fotografie

Tipy od Karlofea

Veľkoobchod a drop shipping obe sú vítané.

Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 4-7 pracovných dní, aby sa dospelo.

Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli.

Kde môžete sledovať môj balík ?

Môžete sledovať váš balík na www.17track.net/en pomocou sledovania číslo, ktoré poskytujeme.

Čo môžem urobiť, ak nákupu ochrany čas uteká?

Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím, kontaktujte nás, aby nám pomohli rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú dostať na náš účet.

Štítky: HODVÁB, hnedý saténový jumpsuit, neon nohavíc, veľké spodnej džínsy, chudá satin jumpsuit, žltá satin jumpsuit, textílie satin, saténové pásy jumpsuit, magic nohavice, ecouaer

Názov Značky karlofea
Sezóna Jar,Leto,Jeseň,Zima