Origianl Notebook 13.3" A1708 Švédsky Klávesnice 2016 2017 Náhrada Za Macbook Pro 13,3" A A1708 Podsvietenia Klávesnice Zadné Svetlo

Popis produktu Hmotnosť: 0,2 kg/ks Notebook veľkosť: 13,3" a 13,3 Palca Platia pre: Pre Macbook Pro A1708 Farba: Čierna Rok: Neskoro Polovici roku 2016 2017 Verzia: Pre Macbook Pro 13,3" A A1708 švédsky Klávesnice 2016 2017

Rozloženie: UK, anglický

Záruka: 3 mesiace Produkty stav: na sklade Funkcie: pôvodná, dobrá kvalita a cena je lacné trvalé Upozornenie : .Ak je potrebné iné jazyky topcase alebo súčasti(ako je lcd/ventilátor/klávesnice/flex kábel/grafické karty/doske ect).prosím, zanechajte správu k nám.budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.:)

Návšteva Zákazníkov:

Balenie Tovaru:

Sklad od našej firmy:

O poštovné 1) E-paket, HK Post,Čína Príspevok,Singapur Post,Švédsko Post, Nertherland Post ( 15-60) dní. Rôzne dodacia lehota do rôznych krajín. 2) DHL,EMS,TNT,UPS,FedEx ( 4-8working dní). Ak je potrebné tento Express spôsobom,obráťte sa na nás, keď si objednáte. 3) Doba Dodania: obvykle 3 pracovné dni. Sledovacie číslo bude poskytovať pre kontrolu prepravné údaje. Balenie: Balené s anti-statický taška a bublina taška a pena box, Zabezpečiť vedenie diely čisté a bezpečné. O Záruke a po predajný servis: 1.Záruka 3 Mesiace. 2. Replece nové a dobré, keby ste sa dostali falošné produkty. Ale uistite sa, že nie je použitý a nie je človekom poškodený. 3.loď späť k nám dobrý balík , vyhnúť sa poškodený o spôsob, ako sa vrátil. 4.Testujeme 1 1 pred odoslaním, 100% funguje dobre pred odoslaním

O Servis a Záruka

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol. 2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#. 3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.klubantre.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu. 4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval. 5. Kupujúci bude trvať návrat poštovné náklady , ak je nefunkčné sami alebo objednávku zlý výrobok . Prečo Si Vybrať Nás? 1.Buyee Technology Development Co.,S.r.o. Špecializujúca sa na Electroic výrobky Vývoz. 10 Rokov skúseností. Nad 20 tovární spoločne wih nás. Prísne a silné, QC Tím. Excelentný Po-predajný servis systému. 2. Produkt test 1 1 pred odoslaním. 3.Profesionálny Predajný Tím, Službu, ktorú pred objednávky a po poradí odborník. 4.B2B a B2C obchodnej platformy. Sos Golden Členské. 5.Vaša spokojnosť je našim najväčším povzbudením.

Štítky: a1708 biela klip, ruský prepínač, klávesnica mechan, klávesnica bezdrôtová, švédsko, a1534 topcase, infračervené led rada pre cctv kamery, a1534, a1708 klávesnice nás, klávesnice lg

farba čierna
Veľkosť 13.3" 13.3 Inch