1 Pár Muži Ženy Proti Únave Obehu Členok, Ortézy Opuch Úľavu Kompresné Športové Cyklus Nohy Kotníku Podporu Športové ponožky

Ak sa vám páči táto položka,prosím, pridajte ho do svojho "Zoznamu Želaní",Ak sa vám páči náš obchod,prosím, pridajte ho do svojho "Uložiť Zoznam".Ďakujem veľmi pekne!!! ^-^ 100% istý ako na foto. 100% dobrý zákaznícky servis. 100% top kvality Veľkosť Dĺžka Jedna Veľkosť 24 cm Popis Produktu: Combats príznaky Plantárna Fasciitis Rýchle a pohodlné na nosenie Unisex a hodí buď nohy Ideálny kompresný rukáv na cestovanie, športové, pracovné, alebo doma Upokojuje a zmierňuje achy podpätky a nohy Typ Vybrať:style1 , štýl 2 štýl 3 Poznámky: Reálne farby sa môže mierne líšiť od fotografie vzhľadom na obrazovke počítača je rozlíšenie, jas, kontrast, atď. Dúfam, že pochopenie. Pekný nakupovanie deň!

'

Štítky: ankl podporu, detská noha anjel, tenké členok podpory ortézy, dieťa kačica ponožky, futbal rovnátka, vysoké ponožky potravín, rovnátka na zuby, nohy podporu, členok zábal, prst sleev

Číslo Modelu Športové ponožky
Materiál Elastano,Nylon