Strongwell 60/90 CM Čierny Mini Umelé Ozdoby na Vianočný Stromček Rodinu Vianočné Dekorácie, Domáce Stranu Domova Svadbu

Parametre výrobku: Názov: 60 CM/90 CM Čierny Mini Umelé Ozdoby na Vianočný Stromček Váha: Cca 500 g Materiál: PVC Balenie: Papierové Krabici + Pena + Bublina Taška Balík obsahuje : 1 ks x Čierne Mini Umelé Ozdoby na Vianočný Stromček Funkcia: 1.100% Úplne nové a vysokej kvality! 2.Klasický Rez štýl a dizajn. 3. Mini Umelé Ozdoby Na Vianočný Stromček ! Upozornenie: Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt,skutočné farby možno mierne líšiť od obrázka farby. Prosím, aby 1-3 cm líši vzhľadom na ručné meranie.

1. Táto položka bude odoslaný do 5 pracovných dní od potvrdením platby (okrem sviatkov). 2. Akceptované spôsoby platby: v Súčasnosti môžete platiť pomocou Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi a bankový prevod. Viac možností platby budú k dispozícii na www.klubantre.sk v budúcnosti. Akékoľvek ďalšie o platbu otázky, prosím, pozri thislink http://help.www.klubantre.sk/payment_method.html to vám môže pomôcť. 3. Package loď, akonáhle je to možné po vašu platbu, Post air mail bude trvať asi 20-45 dní , niektoré coutry bude trvá 20-60 dní , EMS ( 7-15days ) 4. Všeobecne, Väčšina objednávky sú spracované do 5-7 pracovných dní . Ale oneskorenie dodania by sa stalo, ako naše skladovanie zmeniť každú chvíľu. 5. Medzinárodnej preprave je potrebné dlho, prosím, buďte trpezliví, sme bude uzavretá na starostlivosť najnovšie dynamické informácie, pozemok môže byť náhodné poškodenie, vrátane zlúčenia, a dokonca aj stratil, prosím, pochopiť! Ak ste nedostali vašu balík alebo zásielku je poškodený,alebo majú chybné výrobky, pošlite nám, prosím nejaké fotky ako dôkaz, ak je fakt pravda, budeme odoslať nový výrobok. Akékoľvek požiadavky, prosím povedzte nám pred zásielky odosielanie, pretože akonáhle zásielky odosielanie, nemôžeme nič zmeniť! Poskytujeme zadarmo doprava je Čína príspevok air mail, ďakujem . 6. Pretože dodať cena je veľmi drahé, väčšinou to nie je stojí za to sa vrátiť výrobkov, ak ste si vybrali nesprávnu veľkosť, alebo sa to nepáči, normálne sme poradenstvo nechajte si ho môžete predaj na váš priateľ, alebo ako darček odoslať priateľom, ďakujem. 7. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane. To je základné povinnosti občanov na zaplatenie dane podľa miestneho práva. Venujte prosím colné daň podľa miestnych politík.Vďaka! 8.Necháme POZITÍVNU spätnú VÄZBU po obdržaní platby.Kontaktujte nás, ak nie ste, nie sú spokojní s položku po prijať. Všetky emalls bude zodpovedaná v priebehu 1 pracovného dňa.Ak nechcete dostávať náš odpoveď.prosím, láskavo opätovne zaslané vaše emall a odpovieme vám hneď ako to bude možné.

Štítky: umelé strom, vianoce, 100w led smd, genji overwatch, stojan stromček, artipisal vianočný stromček, christma strom, vianočný stromček base veľké, pes nosework, 2 meter vianočný stromček, zelené borovicové umelý vianočný stromček

Použitie 1 Vianočný Strom Decor
POUŽÍVA SA PRE Vianočné dekorácie
Číslo Modelu LJ-91303