Tooarts Vynikajúce Farebné Pásky Sklenená Plastika Dobrej-hľadá Remeselné Domova Darček Plavidlá Abstraktný Ornament Tabuľka Dekor

Popis:

Tento kruhový sklenená plastika má elegantný modelovanie a bohaté farby, má aj krásu riadky a krásu, rytmus, krásne krásne.

Socha je jemne vykonané profesionálny remeselník. Každé plavidlo skúsených viac ako 1000 vysokej teploty, pečenie, modelovanie a farbenie procesu. Má stručné a módny štýl, rôzne a krásne farby, jemné a realisticky detaily a skvelého vzhľadu, úlovky vaše oči na prvý pohľad.

Sme odhodlaní snahe o dokonalosť, každé plavidlo je čisto ručne vyrábané umelecké dielo, každý socha môžu mať mierne rozdiely v tvar a hmotnosť. Avšak, to je tiež to, čo robí každý socha jedinečné umelecké diela.

Či už je umiestnený v štúdiu, obývacia izba, kancelária, alebo ako darček pre niekoho, to je veľmi vhodný ornament na zvýšenie zábava, osvetľuje život a sledovať a užívať si.

Funkcie:

Sklo ornament s jasnými farbami a krištáľovo jasný pohľad.

Čisto ručne profesionálneho remeselníka.

Vyrobené z viac ako 1000°C, vysoká teplota, nikdy zhasne farby.

Ručné remeslo má mierne rozdiely, ktoré robí každý výrobok jedinečný.

Malá ozdoba na vnútorný priestor na zvýšenie viac zábavy, osvetľuje život a sledovať a užívať si.

Špecifikácie:

Materiál: Sklo

Farba: Multi-farebné

Veľkosť produktu: 12 * 8 * 26 cm / 4.7 * 3.1 * 10.2 v

Veľkosť balenia: 15 * 12 * 30 cm / 5.9 * 4.7 * 11.8 v

Hmotnosť výrobku: 1157g / 40.8 oz

Package hmotnosť: 1420g / 50.1 oz

Zoznam balíkov:

1* Sklenená Plastika

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#.

3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.klubantre.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.

2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.klubantre.sk!

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: abstraktný charakter, dekorácie, ozdoby, dekor socha, abstraktný ornament, abstrakt zvierat socha, abstrakt živice socha, orange plátno abstraktné, ponožky abstraktný ornament, abstrakt dekor ozdoby, ozdoby abstraktné dom, A sochy moderné

Materiál Farebné Glazúry
Názov Značky Tooarts