RC Truck Farmy 2.4 G Diaľkové Ovládanie Trailer Hrable 1:16 Vysoká Simulácia 38.5 CM Konštrukcia Vozidla Deti Hračky Hobby,Traktor

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktu-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #detaily { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-hlava { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: dediť; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Funkcie:Model, Hudobné

Názov produktu:farmy traktora diaľkové ovládanie truck RC model Hračka

Produkt funkciu :môže ísť vpred, vzad, odbočiť doľava, odbočte doprava. Dekorácia vysokej kvality tovaru model.

Vozidlo je možné načítať pomocou diaľkového controler, odstrániť nádoby z tela pomocou diaľkového controler ,(všetky funkcie sú vyrobené pomocou diaľkového controler)

Vlastnosti:Diaľkové Ovládanie

1*Diaľkové ovládanie

1*Nabíjateľná batéria

1*USB kábel

Upozornenie:Deti By mali byť pod Dohľadom Rodičov alebo Opatrovníkov Pri Hraní.

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

O sledovacie číslo update: Ak váš sledovacie číslo je žiadne logistické informácie, ako tisíce balíky zaslané do iných krajín, logistických spoločností nemal aktualizácia logistické informácie, prosím, kontaktujte nás prvýkrát, Prosím, láskavo nie sú priamo otvoriť sporu. Sme prvý čas pre vás riešenie! Čas nalodenia:

Všetky výrobok môžeme lodnej dopravy v rámci 5~8 deň v týždni, na väčšinou sme podľa objednávky zákazníka čas na balenie a preprava, musíme starostlivo skontrolujte kvalitu tovaru, predtým, než Loď, Tak si nejaký čas, aby sa s nimi manipulovalo. Čas dodania: v Dôsledku vyššej moci faktory: hurikány, rainstorms vplyv lety. Vedúci logistiky meškanie. Sme čestní predajcovia, nebude vám trpieť žiadne straty. Uveďte, prosím, logistickej spoločnosti trochu čas spracovania, budeme čakať na package k dosiahnutiu vašej strane. Ak vaše logistické informácie príde na miestnej pošte: Ak miestnej pošte sa nemá kontakt s vami, prosím kontaktujte vaše miestne post office, akonáhle je to možné, aby sa váš balík. Inak, nadčasy doručenia zásielok, miestna pošta vráti svoj pozemok, dôsledky samostatnosti. Ochrana čas uteká: Keď sme skončili čas prepravy, ak je výrobok na ochranu obdobie uteká, prosím, rozšíriť produkt ochrany obdobie od seba, alebo kontaktujte nás, láskavo neotvárajte sporu priamo. Dovozné clá: Dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za Dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti

Keď dostanete tovar, ak existuje nejaký problém, prosím kontaktujte nás a nie priamo otvoriť sporu. Sme sľub, ktorý sme vám spokojní riešenie po tom, čo sme potvrdili to. Sme tiež budete pozitívne hodnotenie. Úprimne vás pozvať na dovolenku nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie (DSR) 5 Hviezd . Keď si ukázať vaše pekný obrázok na našich spätnú väzbu oblasti prosím, odoslané správy povedzte nám, ďalšej objednávke, kontaktujte ma, budú ďalšie prekvapenia. Aby výške 100 dolárov viac, než v rovnakom čase , môžeme doprava zadarmo, DHL,EMS, UPS, bude stať našim VIP zákazníkom, využiť ďalšie výhody pre všetky život.

Otázka: Ako môžete sledovať môj pozemok? Odpoveď: môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť) Otázka: Ako maloobchodné alebo veľkoobchodné ponúknuť veľkoobchodné ceny, ak som veľa položiek? Odpoveď: ak potrebujete kúpiť veľa vecí, na rovnaké časy, prosím, kontaktujte ma prvý. ja som vám ponúka konkurenčné veľkoobchodné ceny . Q: Ako môžem zaplatiť mojej objednávky? Odpoveď: www.klubantre.sk podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetnej Karty, Western Union, a bankovým prevodom cez banku.

Ak položiek poškodený,sme sa musia kontaktovať do 24 hodín od doručenia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Ak nie ste spokojní, keď sa zobrazí položka (chybné, poškodené, chybné alebo položku nie, ako je opísané), vráťte ho do 7 dní na výmenu alebo peniaze späť. Pre akékoľvek osobné dôvody (vybrať nepáči sa mi to, alebo som nemusí tohto produktu už),Návrat poštovné nabíjačku bude kupujúceho zodpovednosti. Nebudeme akceptovať žiadne položky s zápachu(vône.dym,ect.) Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky.

Štítky: rc auta traxxas, scania tamiya, rc, 110 prípojného vozidla, rc truck, lesu rc loader, lesu truck, traktor, lesu, dumper

Materiál Plastové