Novinka
Jeden základná doska Pre Samsung Galaxy j7 j700f odomknutý l Doske wcdma verziu dobre pracoval s čipmi logic board

Jeden základná doska Pre Samsung Galaxy j7 j700f odomknutý l Doske wcdma verziu dobre pracoval s čipmi logic board

w787

€29.96

Nový produkt

Skôr, než si kúpiť, musíte si prečítať:

Drahý priateľ, doska je strhnúť z mobilného telefónu, tak to nie je 100% Nové, ale je to 100% original, a my vám 100% vyskúšať pred odoslaním. Vyberte si prosím náš produkt. Vďaka za vašu podporu.

V prípade, ak kupujúci nebude akceptovať tieto pravidlá, prosím, nie kúpiť tento obchod produkty.

Okrem toho, Ak výrobok mať rôzne druhy alebo rôznych farieb, prosím, dajte mi vedieť, ktorý z nich potrebujete. Ak nie, budeme ho poslať náhodne. Vážený zákazník , Vítame vás na našej predajni . Pls Prečítajte si pred nákupom. 1. Prosím, skontrolujte položku vzhľad sa pozorne na prvý raz, keď si ho dostal na potvrdenie, či tam je vzhľad rozbitie. Ak akékoľvek problémy, neváhajte sa na nás obrátiť a poskytnutie fotografií na problém. Budeme riešiť pre vás pripravujeme.

2. Neinštalujte položku okamžite po prijatí. Prosím, skúste skontrolovať položky funkcie stačí len pripojiť flex konektor do telefónu po prvé. Položka bola nájdená mať nainštalovaný Alebo lepiacou bude nahratý na kazete nie je možné vymeniť Alebo vrátiť.

3. Vezmite prosím na vedomie, že existuje mnoho skrutiek pri výmene montáž.Sú rôzne veľkosti a dĺžky.

Vy\'d lepšie označiť ich, Alebo to bude ľahké rozbil displej, ak dáte skrutku na nesprávnom mieste. Oznámenie

Nie sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva.

Odporúčame vám, že ste sa oboznámili alebo vyhľadajte odbornú demontáž prístroja, alebo inak sa vám môže poškodiť alebo zlomiť vaše zariadenie. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Štítky: galaxy j7 doska, j7 predseda základnej dosky, rada j2, rk3188, iphone telefóny odomknutá, apple hodinky rada, galaxy note okraja dosky n915f, samsung galaxy note 10 doska, a20 doska, základná doska

Záruka
Kompatibilné Značky
Kvalita
cena
Farba
Názov Značky maoiy
QC

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty