Auto Automaticky, 4 Dvere, Okno Bližšie Otvorené Bočné Mirror Skladacie Šírenie Mazda 3/Axela/CX-3-2019/Mazda 2 2016-2019

Vhodné pre Mazda 3/Axela CX-3 2014-2019 Mazda 2 2016-2019 Poznámka: 1.Vezmite prosím na vedomie, nám, čo je vaše auto a rok, kedy si poradie 2. Auto musí s elektrickým bočné zrkadlo alebo tlačidlo na reguláciu zložiť alebo šíri, ak nie , zrkadlo zložiť funkciu, nebude fungovať, 3. Sme tiež s modelom pre auto bez zrkadlo zložiť funkciu , ak chcete , prosím, kontaktujte nás Funkcie: 1.Statické pracovných napájanie: DC 12V 2. Statické pracovný prúd: 3. Vhodná pracovná teplota: -20-80 miera Funkčnej: 1. Stlačte Zámok, 4 dvere, systém windows automaticky uzavrie 2 2 2. P ress UnLock-Lock Odblokovať, 4 dvere, okná sa otvárajú automaticky 2 2 3. Podpora Smart Key na tlačidlo Ovládača dverí 4. Stlačte tlačidlo Odomknúť, ak systém windows sa zatvárajú, okno zastavenie zatvárania 5. Stlačte tlačidlo Blokovania, zatvorenie okna automaticky zavrieť, znova 6 . Stlačte tlačidlo Odblokovanie tlačidla, keď sú okná otvorenie okna stop otvorené 7. Stlačte Odblokuj-Lock Odblokovať tlačidlo otvorené okno opäť 8.Stlačte Zámok-unlock-Lock, okno otvoriť malý pre 2-5 cm 9.Pridať Auto funkciu 3 vypínače ovládač, dvere, lakťová opierka prepínač, auto hore a dole 10.Stlačte Zámok, zrkadlo sklopné 11. Stlačte Odblokuj, Zrkadlo Šíriť Dodacie Údaje : 1.Poslať položka von do 4 pracovných dní(nie vrátane počas víkendov a sviatkov) podľa toho, čo dopravy dopravcu kupujúci vybrať 2.By www.klubantre.sk štandardná doprava ,zvyčajne je potrebné 30-50 pracovné dni, aby sa dospelo na kupujúceho miestnej pošte 3.Bude aktualizovať sledovacie číslo na www.klubantre.sk. 4.Sedliak prevziať zodpovednosť za kupujúceho krajiny colnej alebo žiadne manipulačné poplatky , ako vzdialenej oblasti manipulačný poplatok,ect 5.Ak máte špeciálne pre hodnota položky, kliknite prosím na vedomie, alebo poslať správu na nás. Najlepší Servis A Záruka : 1. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše eBay ID. 2. Návrat poštovné platí Kupujúci 3.12 mesiacov Záruka Výrobcu za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mnth záruka, 4. Ak voda ísť do core,sme dont take responsibity na opravu alebo vrátenie alebo vrátenie peňazí . 5.Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa na nás v záručnej dobe (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky.

Vhodné pre Suzuki Vitara/Baleno 2016-2020/Swift 2018-2020

Štítky: auto okno, 2017 mazda 3, priame mazda 3, alcoholmeter na víno, auto nálepky, dvere list, disk sklopné zrkadlo, film okno, auto prispôsobenie príslušenstvo, 1 hp prívesným motorom

funkcie 5 Nechajte Okno Medzery
Funkcia 1 Zatvorenie Okna