Novinka
Páry Náramky Nastaviť, Jej a ona Náramky, Kľúč a Zámok Náramky, Homosexuálov a Lesbičky, Náramky,Osobné Darček

Tento výpis je pre 2 náramky, perfektné voľbou pre výročiu darček, darček k narodeninám, Vianočný darček alebo prekvapenie darček pre neho na oslavu, alebo oznamuje svoj požehnaný vzťah. Byť šťastný pár! Váš vzťah je požehnaný! Ak nepotrebujete žiadne úpravy, prvý náramky v showcase bude odoslaná ako predvolené: Náramok Dĺžka:o 17.8 cm(7inches) pre mužov ,17 cm(6.7 palcov) pre ženy ---------------------- PRISPÔSOBENIE --------------------------- náramok je plne prispôsobiteľný a prispôsobené. Ak potrebujete akúkoľvek úpravu alebo vlastný dizajn, prosím, zahŕňajú nasledujúce hlásenie v POZNÁMKE pri pokladni stránke: Náramok 1: dĺžka, kábla farba Náramok 2: dĺžka, kábla farba Voliteľná farba: ja vám pošle na váš www.klubantre.sk adresu, pokiaľ pokyn pri kúpe, takže uistite sa, že vaše www.klubantre.sk adresa je správna. - Prosím, pripojiť vaše telefónne číslo vo vašej objednávke informácie na uľahčenie doručení, ak výhodné pre vás. Objednávky budú odoslané prostredníctvom Čína príspevok . zvyčajne trvá 15 -25 dni, aby sa dospelo vo väčšine krajín. Prosím, kontaktujte ma, ak nechcete dostávať balík do 30 dní. Spätná väzba-------pozitívna spätná väzba je veľmi vítané!:)Pls nedávaj mi negatívna spätná väzba pred kontaktujte ma. Pls láskavo ponúkajú mi príležitosť, aby ste spokojný.

Štítky: vintage akryl náramky, gay pride bábika náramok, akryl náramok ornament, Lesbické, náramok dúha, gay pride náramok žena, náramok lesbické, akrylové korálky vintage, kegel svalovej, muži veľké čaro

Nastavenie Typu Nastavenie Rámu
Reťazec Typu Lano, Reťaz