Oka 2KS Bezšvíkové Ženy Jogy Nastaviť Cvičenie Športové Gym Fitness Oblečenie bez Rukávov Plodín Top Vysoký Pás Legíny Športové Odevy

Sledujte nás ak chcete získať Exkluzívne Zľavy ponúkame Zľavu plus Expresná Doprava Zadarmo DHL o objednávke nad 15pcs . Väčšie množstvo, Väčšie zľava! Ponúkame Drop Shipping, aby svojim zákazníkom priamo bez akýchkoľvek našom obchode informácie. Všetky fotografie na našich záznamom o produkte sú bezplatné byť použité v našich Predajcov a Veľkoobchodníkov.

Otázky A Odpovede

Ponúkate poklesu prepravy a Veľkoobchodné?

Obe Poklesu Prepravy a Veľkoobchod sú vítaní;

Pre veľkoobchod, poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len približne 3-7 dní dodacie lehoty.

Pre drop shipping, by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím akékoľvek informácie o nás, ak by ste chceli tak.

Ako rýchlo sa vám loď moja objednávka?

Náš čas spracovania je zvyčajne 2 pracovných dní a sledovacie číslo zásielky bude k dispozícii ihneď po vašej objednávky je dodávaný.

Ako dlho trvá svoju objednávku vziať, aby sa dospelo?

USA: 12-20 dní ePacket

Rusko: 15 - 22 dní www.klubantre.sk štandardná doprava;

Brazília: 34-60 dní prostredníctvom Čína Príspevok Registrované Air Mail

Ostatné krajiny: 15 - 45 dní od www.klubantre.sk štandardná doprava;

Čo by som mal urobiť, ak veľkosť nesedí?

Môžete sa vrátiť položky k nám na bezplatnú výmenu, ale kupujúci je zodpovedný za návrat poštovné náklady, alebo ponúkame vám 30% zľavu na druhý kus s správna veľkosť, ak si ju udržať.

Štítky: komplet leginy šport, hot sexy jogy oblečenie, kvetinový telocvični nosenie, kombinéza cvičenie, jumpsuit jogy, nastaviť jogy, nohavice ženy jogy, nepoagym bezšvíkové, gym top žena, rebro nastaviť

Fit Hodí pravda, veľkosť, vziať svoju normálnu veľkosť
Pohlavie ŽENY
Patchwork Jogy Nastaviť Športové Racer Späť Topy