INWOMAN Sexy Clubwear Biela Pevná Bodycon Mini Šaty Žien 2021 Dámy Ceruzka Dlhý Rukáv Šaty Strane Pozdĺžneho Strany Krátke Šaty Zábal

Poznámky : Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od

obrázky. Prosím pochopiť. Uistite sa, že vám nevadí, že pred vás cenovú ponuku.

Veľkoobchod a drop shipping sú obe privítali?

Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 3-7 dni, aby sa dospelo. Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. Ako môžem sledovať stav mojej zásielky? Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť), Čo môžem robiť, keď nákup ochrany čas uteká? Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

Štítky: dámske pruhované šaty zábal, bodycon šaty ženy, šaty strane, 2021 sexy, auto film zábal, šaty zloženke, dvojité štrbinové, krátke reálnej šaty, Vinyl Zábal, krátke šaty sleevless

Materiál Polyester
Rukáv Štýl Pravidelné