Veľkoobchod Väčšinu Organických Fialová Bambusu Matcha Lopatka odmernú Lyžičku matcha obrad metla Nástroje Zelený Čaj zbierky

Tento 18.5 cm (7.08 palca) dlhé bambusové matcha lopatka je ideálna pre Japonský čajový obrad, je to crafed špeciálne na meranie správne množstvo matcha, zelený čaj v prášku, 1 kopček = 1g .

Produkt: Tmavo Bambusu Matcha Lopatka

Materiál: Bambus ( Úplne Nové, Opakované Použitie )

Zručnosti: Úplne Handicrafted

Veľkosť: Dĺžka: 18.5 cm, Max. šírka 0.95 cm

Package: 1pc/ zapečatené funkcie opp taška Individuálne Zabalený.

( Nižšie posledné dve fotky ukazujú, lopatky sú 50 ks/ pack, ktorý je veľké množstvo veľkoobchodov, OEM / ODM služby vyhovie. )

Poznámka: Existujú aj mnohé iné štýly handicrafted bambusu kopčeky , Prosím neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií ak máte radi. A, vitajte OEM / ODM objednávky. Drop - prepravné služby je k dispozícii, príliš.

Viac Odporúčaný Produkt

Štítky: čínsky zelený čaj, matcha, káva lopatka, kefa matcha, macha čaj, bambusové stojan, väčšinu veľa, šľahač vajcia, lyžica drevená, prášok matcha čaj

Funkcia Eco-friendly, Pb-free
Doprava Doprava Zadarmo