Novinka
Multi-funkčné Diaľkové Ovládanie Tlačidlá Na rok 2010 2011 2012 Hyundai ix35 Volant Tlačidlo Audio kanál ovládanie

Venujte prosím upozornenie: táto položka len vrátane volantu ovládacie tlačidlá, nie vrátane volant !!!

POLOŽKU DETAILY:

Stav:100% Zbrusu nový v Krabici

Materiál:Vysoko kvalitného plastu, Nie lacné jeden!!

Farba:Šedá

Iclude: 1 ks ľavé tlačidlo ovládania,1 ks pravé tlačidlo ovládania,1 Sada Schéma vedenia.

Kvalitné a boli vyvážané do celého sveta!

Jednoduché installtion, Ak nemôžete nainštalovať, prosím, vyhľadajte odbornú inštaláciu,vďaka!

Aplikácia:

Vhodné pre 2010 2011 2012 Hyundai ix35 dokonale

Balenie Obsahuje:

1 ks ľavé tlačidlo ovládania,

1 ks pravé tlačidlo ovládania,

1 Sada Schéma vedenia.

Platby

Prosím, použite www.klubantre.sk Escrow Služby, aby vašu platbu.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa osobitnej platby, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Import Dane

Suma, ktorú zaplatíte, k nám len zahŕňa položky cenu a prepravné náklady.

Nie sme zodpovednosť za žiadne dovozné dane, colné odbavenie poplatky, colné omeškania a iných platieb.

Budeme sa snažiť v našich silách, aby sme pomohli našim zákazníkom minimalizovať riziko platenia Daní, ale nie je zodpovedná za akúkoľvek kupujúci miestny dovozné dane alebo colného odkladu.

Ďakujeme za vaše porozumenie a spoluprácu.

Zásielky Pozornosť

Zabezpečíme prepravy do 3 pracovných dní po tom, čo sme potvrdili platby.

Ak dodaciu adresu nájde vo vzdialenej oblasti, kupujúci možno vyzvaní na zaplatenie vzdialenej oblasti poplatok . Budeme vás informovať pred odoslaním položka von.

Čas dodania nezahŕňa víkendy a festival.

Uveďte vaše celé adresa doručenia, telefónne číslo a psč na www.klubantre.sk. Poštovné do Brazílie, prosím, povedzte nám svoje daňové identifikačné číslo (ID).

Sledovacie číslo bude e-mailom na vás, akonáhle sme odoslali objednávku. Ak existuje akékoľvek omeškania, môže to byť spôsobené tým, zlé počasie alebo vlastné inšpekcie. Ak stále nie je možné prijímať položky, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Návrat politiky:

Miss dodaní Položky

Ak zistíte, že váš produkt je odlišné od objednávky podané po obdržaní tovaru, kontaktujte nás prosím najneskôr do 7 dní a požiadať o vrátenie alebo výmenu. Po 7 dňoch, sme nie je zodpovedná za nesprávne zásielky.

Chybný a Poškodenie Predmetov Spôsobené Zásielky

Prosím skontrolovať a zabezpečiť balík a produktu, pre ktorý sú v dobrom stave, ako aj to, či množstvo je správne pred podpisom.

Prosím, byť pripravený poskytnúť služby zákazníkom fotografie názorne ukazuje, poškodený obal, rovnako ako "Dôkaz o Škode" dokumentácia na spracovanie vašej výmenu alebo vrátenie peňazí

Chybný a Poškodenie Predmetov Spôsobené Kvality

Prosím, byť pripravený poskytnúť služby zákazníkom fotografie jasne ukazuje problém s položku čo najskôr

Návrat Pozornosť

Prosím, vráťte produktu a všetky originálne diely a príslušenstvo.

Prosím, vráťte skrutky v hornej časti stroja, aby sa zabránilo pohybu škody. Ak akékoľvek poškodenie výrobku spôsobené dopravou, je kupujúci zodpovedný za náklady na opravu.

Prosím, nenechajte lode von cez DHL, EMS alebo FedEX, stačí si len vybrať tú najlacnejšiu, ako je vaša krajina príspevok.

Zákazník je zodpovedný za vrátenie expedičný poplatok. Budeme platiť za odosielanie položku späť k zákazníkovi.

Spätná väzba:

Zákazník je vždy NIE.1

Prosím, dajte nám príležitosť riešiť problémy, pred odchodom negatívna spätná väzba. Nájdeme riešenie pre vaše požiadavky a zvýšiť spokojnosť.

Staráme sa o našich významných zákazníkov a pochopiť problémy a frustrácie môžete mať, a snažiť vyriešiť problémy. Snažíme sa odpovedať na všetky e-maily, ako rýchlo, ako je to možné, ale vzhľadom k vysokej e-mail hlasitosť môže trvať čas pre nás odpoveď. Vopred ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Vzhľadom na niektoré ISP SPAM filter nastavenia možno nebudete môcť prijímať našej e-mailovej odpovede. Ak máte problémy pri obdržaní nášho e-maily, možno budete musieť použiť iný e-mailový účet, kontaktujte nás.

Štítky: ix35, hyundai ix35, hyundai ix35 slnečník, hyundai i30 rádio súprava, hyundai tucson sklo, hyundai i20 panely a rámy, hyundai ix35 zámok, kľučky hyundai i20, i20 auta, elantra md rádio

Názov Značky Nedehe
Auto Maker HYUNDAI