Novinka
60X 195 Biomicroscope Systém Školy Lab Laboratórium Achromatic 60 Krát Cieľ Šošovky Bio-Biologický Mikroskop Mikroskop

60X Školy Lab Laboratórium Achromatic 60 Krát 195 Biomicroscope Systém Cieľ Šošovky Bio-Biologický Mikroskop Mikroskop

L=195 Priemerom Závitu: 20.2 mm

1. Zväčšenie: 60X

2. Číselné clona: 0,65 eur

3. Pracovná vzdialenosť: 0.13 mm

4. Krycie sklo hrúbka: 0.17

5. Impregnovanie médium: Nie je Potrebné

6. Jar: ÁNO

Tento odkaz a cena je pre 1pc 60X cieľ objektív len vďaka!

• Prijímame Alipay tu Kreditnou kartou, Bankovým prevodom, Western Union, a iné Platobné Metódy.

• Ak máte nejaké otázky o cenu, spôsob platby, dajte nám vedieť, voľne.

• W e iba loďou položky do potvrdil adresu v www.klubantre.sk (okrem APO/francúzskej polynézie), tak prosím, uistite sa, že adresa je správna, pred nákupom.

• Položky väčšina objednávky bude dodaný von do 1-3 pracovných dní po prijatí platby potvrdenie.

• Nie sme zodpovední za dovozné clá alebo poplatky.

• Pri registrácii sa parciel, skontrolujte prosím, či je starostlivo. Ak je nejaký problém, o produktoch, kontaktujte nás prvý a

budeme sa snažiť v našich silách, aby ste ho vyriešili za vás.

• Ponúkame troch mesiacov záruka.

• Pred vrátením zásielky, prosím kontaktujte nás a získajte spiatočnú adresu a skontrolujte, či písať "darček" na prepravný štítok.

• Plnú náhradu nebude poskytnutá položky sú vrátené v pôvodnom stave. Akonáhle budeme mať pozemok, vrátenie bude usporiadané hneď.

• Spoliehame sa na www.klubantre.sk je spätnú Väzbu a spokojnosť zákazníkov uspieť. Preto,váš názor je pre nás veľmi dôležité.Prosím, nechajte 5 hviezdičiek v nám spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi tovar a služby.

• Necháme späť rovnaké spätnú väzbu, aby ste po obdržaní spätnej väzby.

• Prosím e-mail nás pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvorenie akýkoľvek spor na www.klubantre.sk. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

• Ny otázku, prosím, kontaktujte ma prostredníctvom tardermanager alebo poslať správu na nás. Poskytujeme on-line služby na 7:00-23:00 GMT+8 Časové Pásmo.

• Internetovom Obchode: https://www.klubantre.sk/store/332426

• Trademanager: cn1018010954

Štítky: bahno klapky hawala 7, luke cage dcéra, led rast reálneho watt, kovové srdcia papier, laser úrovni 1poiny, ether olej difúzor, pletené roztomilý šaty, masic očí tme, plot nylon záhrada

Číslo Modelu 60x Achromatic Čierna