50 ks Pre Nokia 2610 Bývanie predný + zadný kryt

Vaša Spokojnosť Je Náš Cieľ! Užite Si Nakupovanie Tu! *Ruských priateľov, aby v lehote 5 dolárov môžete vybrať www.klubantre.sk Šetrič Dopravu, pretože rýchlosť je veľmi rýchly, 20-30 dní na dosah. *Najmä pre Rusko Kupujúceho , pls uistite sa, že je vaše celé meno . Ruskí priatelia, nezabudnite použiť úplný názov alebo sa nemusia prijať balík kvôli novej colnej politiky vo vašej krajine. *Položka vám pošle na váš potvrdil Adresu v www.klubantre.sk. Takže prosím, uistite sa, že váš doprava je správne pred zakúpením položky . * ak nemôžete získať vašu zásielku počas 45 dní , pls kontaktujte nás na rozšírenie ochrany dní ,vďaka ! preto sa ,prosím, donot vzťahovať spor v 45 dní ,je to nepríjemné *Kupujúci je potrebné loď na inú adresu (nie www.klubantre.sk potvrdil, adresa), by mali kontaktovať nás pred kúpu tovaru. Nie sme responsiblity poštovné adresu poskytnutú neoprávnene * Náš úspech závisí od našej spokojnosti zákazníka. Preto. vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Takže prosím, láskavo nechajte nám 5 star a pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s týmto položka, ktorú ste dostali. Vďaka za vašu najláskavejšou spoluprácu!Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Prosím, obráťte sa priamo na nás a dajte nám problém ste sa stretli. Budeme sa snažiť v našich silách, aby ste spokojní riešenie.

Štítky: španielska hračky hobby hračky záľuby rc vrtuľníky, zachytiť až 50% zľavu na shustar baterky pančuchové nohavice, španielska dámske oblečenie dámske sukne oblečenie, španielsko je horúca vyhľadávanie športovej zábavy telocvični tašky, španielska dámske oblečenie dámske oblečenie parkas, top zľavy top essentials baterky baterky, opaľovanie dodávky tváre samostatne garbiarsky bronzers, španielsko je horúca vyhľadávanie home záhrada zásuvky organizátori, španielsko metal módne šperky príslušenstvo charms

Číslo Modelu 2610
Názov Značky BatteryCoverr