Móda Mint Zelenej See Thru-line Tylu Sukne Ženy Len 3 Vrstva Tyl Členok Dĺžka Tutu Sukne High Street Ženské Sukne

Plz Venovať Pozornosť Tomuto : Sukne Farba Je Voľný Od Našich Color Chart !

1. e-EMS/EMS

V normálnom prípade, dodacia lehota je 5-15 dní pre väčšinu krajín. Brazília môže byť okolo 30 dní. To podľa colného z rôznych krajín.

2. Špeciálne Linky na Francúzsko, veľká BRITÁNIA, AU a väčšina Európskych krajín

Balíček bude odoslaný EMS v Číne a v smernici o nebezpečných PRÍPRAVKOCH v mieste určenia. To trvá 5-7 pracovné dni, aby sa dospelo k cieľu. Je bez colných poplatkov v normálnom. Ak sa rozhodnete pre túto prepravu spôsobom, poštovné bude okolo $20 -$25.

3. Aramex, aby Saudská Arábia, Katar, Spojené Arabské Emiráty, atď

Je to rýchle dodanie spôsobom za vyššie uvedených krajinách. Stojí len okolo 5-7 dní na dobierku. No poštovné bude o $30-40

4.Štyri Hlavné Vyjadruje. DHL, UPS, TNT, Fedex

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, láskavo nám dať päť hviezd spätnú väzbu.

2. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom Neutrálne alebo Negatívne spätné väzby. Budeme vyvinú úsilie, aby riešili problémy za vás.

Takmer všetky výrobky môžu byť vrátené s výnimkou zákazku ty. Prosím, majte na produkt zbrusu nový originál značky a značky na.

Prosím, kontaktujte nás pred vami odoslané výrobok späť!

Budeme vám návrat detaily. Ak sa vám stačí vrátiť sa do výrobok na adresu uvedenú na obale, nemôžeme si to a vrátenie peňazí vás.

1. Ak zistíte, že výrobok v nesprávnej farby alebo merania, prosím pošlite nám jasné fotografie do 3 pracovných dní od vás dostávať produktu. Môžete sa vrátiť a vrátenie alebo výmenu výrobku.

2. Ak je zrejmé, problémy s kvalitou produktu, ako je veľké nečistoty, drvené alebo defektov na povrchu, prosím pošlite nám jasné fotografie do 3 pracovných dní od vás dostávať produktu. Môžete sa vrátiť a vrátenie alebo zmeniť sukne.

3.Ak nie je kvalita problém, budeme odpočítať poštovné keď sme vrátenie peňazí vás.

Štítky: mint svadbu, zelená sukňa ženy, tylu sukne prehrabať, mäkké ružové tylu sukne, som len 3 pro, dieťa zelená tutu, kovové sukne nohavice, backless korzet, 3 ijust, dámske tylu sukne vzor

Sezóna ZADARMO
Silhouette A-LINE