1 Pár Pierko Členok Putá Gotický Skutočný Prírodný Farbené Kohút Pierko Členok Manžiet pre Kostým Party Halloween Pierko Členok Popruhov

Set Zahŕňa : 2 ks Pierko Členok Putá

Stav : Nové, bez menovky

Materiál : Perie, PU Koža

Veľkosť : Perie dĺžka cca. 20 cm/7.8 cm, Šírka cca. 20 cm/7.8 cm

Funkcie : 2 ks skutočný prírodný farbené kohút pierko členok putá, štýlové a módne. Ručne farbené s kohút perie, reálne a prirodzené, krásne a bacuľatá. Navrhnutý s nastaviteľným lobster spona uzavretie, vám zabezpečí priateľské k pokožke komfort. Tento jednoduchý, ale elegantný pierko popruh pridá trochu whimsy len o akejkoľvek obuvi. Ideálne pre Halloween maškarný kostým, téma party oblečenie, cosplay kostým, maškaráda, večer koktaily, akejkoľvek príležitosti!

Priateľské Tipy:

Veľkosť sa meria pomocou rúk, prosím, aby drobné chyby merania. Farebnú fotografiu by mohlo byť trochu odlišné od skutočného produktu vzhľadom na farebné zobrazenie rôznych monitory.

Štítky: bdsm šaty otroctva, muži bdsm kostýmy, muž členok putá kovov, golf zápästie, čierny kohút kostým, telo korzet steampunk, dospelých kohút kostým, yizyif ženy, bdsm ovládli muži, 600 ml

So Sexuálnym Podtextom No
Položka Druh anklet