Optická Jednotka Simulácie Rady pre GDEMU DC Dreamcast V5.15B/V5.5 GDI CDI Herné Konzoly Zadarmo Náhradný Disk Module Časti

Optická Jednotka Simulácie Rady pre GDEMU DC Dreamcast V5.15B Herné Konzoly Zadarmo Náhradný Disk Module

Funkcia:

1. Môžete použiť pre Sega Dreamcast hrať reklamy, a môžete tiež použiť pre SD karty na hranie hier.

2. Výmena Optickej Jednotky Simulácie Rady pre GDEMU Sega Dreamcast.

3. Rýchla hra, rýchlosť čítania, umožňuje užiť si hru.

4. Vynikajúci výkon zabezpečiť si svoj hry.

5. Skvelá hra, kompatibility, perfektné beží na pôvodné GDI obrazu, kompatibilné s CDI obrázok.

6. To je pre SD kartu výmena optickej jednotky na konzole Dreamcast.

Špecifikácia:

Veľkosť produktu: 97 X 60 X 10 mm/3.82 X 2.36 X 0.39"

Typ: s chladiace podložky, bez chladiacej podložky

Poznámka:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

2. Prosím, dovoľte 1-3 mm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Stravovanie:(voliteľný) 1 X Simulácie Rady pre SEGA Dreamcast DC

3 X Plastové Klincami 3D Vytlačené Mount Kit:(voliteľný) 1 x 3D Vytlačené Mechaniky Vložte

1 x 3D Tlačené "Ďalší Disk" Tlačidlo

1 x 3D Vytlačené Držiak (Bezpečne Namontovať GDEMU Rady)

1 x Secure Digital Karta Extender Kábel

11 x Skrutky

V5.15B:

V5.5:

3D Vytlačené Mount Kit:

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

7. Dodacia Lehota:

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme ISSUEA NÁHRADY ALEBO VÝMENY na vás. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.klubantre.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

SKONČILA ZÁRUKA.

Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.klubantre.sk!

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: rada šach, hra, klobúk video hry, acdc tričko retro, sega dreamcast, dosková hra, dreamcast radič 2, fm transmitt, magnetické levitational modul, vga dreamcast

Kompatibilné Značka/Model Sega
Názov Značky ALLOYSEED