2 Farby 2,5 kg Fitness Naplnené Vodou Činka posilňovací Tréning Ramena Svaly Fitness Vhodné Vstrekovanie Vody

w164

€28.78

-28.77

€57.55

-49 %

Nový produkt

Vlastnosti Produktu: * 1. Jednoduché uskladnenie-kompaktný all-in-one činka eliminuje potrebu použiť viacero činky v posilňovni, garáže alebo športové miesto konania. Montáž trvá len pár sekúnd, takže sa môžete sústrediť na silu cvičenia, klimatizácia vaše svaly a chudnutie. * 2. Double sealed tesnenie zaručuje efektívne č úniku vody. Keď sa naplní vodou, váži asi 2,5 kg, ale môžete znížiť množstvo vlhkosti, ako je potrebné. * 3. Je ľahko prenosný, cítiť sa pohodlne a mohli byť presunuté kedykoľvek v office / home. * 4. Kvalitné PE materiálu, opotrebovaniu a starnutiu-odolné. * 5. Nadrozmerné vstrekovanie vody port je ľahko aplikovať vody. Pevná jar nastavenie na veko sa dá účinne predchádzať veko od pádu.

Poznámka:

1.Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť.

2.Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Platby:

-Akceptujeme nasledujúce spôsoby platby:Kreditnú Kartu, VISA, Banky do Banky, bankovým prevodom, Western Union a tak ďalej.

-Všetky platby uskutočnené na www.klubantre.sk sú spracované Alipay.

Štítky: ez curl bar telocvični, činky 1090, dumbbel, 16 kg kettlebell, činka nastaviť 40 kg, 40 kg činky, muži nastaviteľné činka, okolo 5 kg, dumbbel nastaviť, Činka Nan Kilo Moteru

Funkcia Komplexné Fitness Cvičenie
Aplikácia Gumy pokrytá Činka
Druh Sprej Paint
Materiál
Hmotnosť 2.5kg
Pôvod CN(Pôvodu)
Oddelenie Meno MUŽI
Číslo Modelu hjjg
Názov Produktu

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty