Plastický Hodiť prikrývky flanelové fleece posteľ list domov textilné poťahy anti-obaľovanie roztomilé plyšové coral našuchorený fleece deka darček

Materiál: Coral Fleece

Veľkosť informácie:

150*200 cm

180*200 cm

200*230 cm

foto detaily:

Budeme loď ju do 24 hodín, Čína post, Fínsko post, SPSR , TNT, Fedex, UPS, DHL, EMS. MÝTO, Aramex , www.klubantre.sk poštovné...

Prvé umývanie,

môžete pridať lyžicu soli a studenej vody; voda musí byť nižší ako 30 stupňov celzia. A nabudúce, možno prať v našom sortimente nastavuje v umývací stroj, samozrejme, nie je nutné pridať soľ, nič viac.

Spätná väzba

Ak sa vám páčia naše produkty, prosím, láskavo nám dať 5 hviezd spätnú väzbu. Samozrejme, keď máte niečo nespokojní, môžete tiež povedzte nám, budeme sa snažiť čo najlepšie vyriešiť problém, až sa môže nám dať 5 hviezd. Verím, že sa vám musí byť príjemne prekvapení, po prijatí vašej objednávky.

Štítky: posteľ kryt kožušiny, načechraný hodiť, jeseň kuchyňa, hnedé načechraný deka, načechraný deka prestieradlá, dlhé chlpaté deky, fleece prestieradlá, posteľ kryt plyšové, deka neba, biely načechraný prestieradlá

Sezóna V zime,na jar a na Jeseň
Štýl Japen Štýl
vzor Obyčajný Farbená