Červený Laser Rukavice 4pcs Laserovej rezacej Hlavy Disco LED Laserové Rukavice Zelený Laser Pre LED Robot Vyhovuje DJ Club Party Stage Dance Show

Červený Zelený Laser Rukavice Novetly Nabíjateľná Lasering Tanec Fáze Led Rukavice Fáze Svetelný Efekt Pre Domáce DJ Club Party Show

Funkcie:

1. Rukavice materiál je mäkký a pružný, a veľkosť rukavíc je možné nastaviť sám, aby sa zabránilo pádu počas používania. 2. Laser rukavice je vybavená veľká-kapacita nabíjateĺnou batériou. Batéria bola nainštalovaná a pevné na rukavice, takže nie je nutné meniť batérie často. 3. Laser rukavice sú vhodné pre rôzne príležitosti: štádiu, party, bar, KTV, narodeninová párty, nočné aktivity, krytý zimný štadión, vonkajší činnosti 4. Každý rukavice obsahuje 4 prst svetlá. Prepínač je určený byť nainštalovaná v blízkosti ukazovák. To je veľmi výhodné ak chcete zapnúť laserové.

Poznámka:

1.Na zabezpečenie života laser, ste navrhnúť, aby to na for30-40 sekúnd, udržať ju za 10 sekúnd 2. Po použití, malo by byť umiestnené mimo dosahu detí a domácich zvierat, aby sa zabránilo náhodnému úrazu.

Package vrátane:

1 x Laser Rukavice (jednej strane, s nabíjateľnou batériou a 4 laserovej rezacej hlavy) 1 x konektor Nabíjačky 1 x Čierne plastové okno

Štítky: loptu disco, laserová diskotéka, krajina strany svetlá, robot hračka, laser, dj, ovládanie dmx, dmx laser, dj mixer, papier disco

Názov Značky BOOMROAD
Príležitosti Domácej Zábavy