Pozývame Vás na kurz Základy Autopatie I. v Bratislave v sobotu 15. 2. 2020 od 9. - 17. h a kurz Autopatie II. v nedeľu 16. 2. 2020 od 9. - 17. h 

Lektor kurzu: Mgr. Jiří Čehovský z Prahy, homeopat a objaviteľ autopatie, autor kníh o autopatii.

Kurzy: Autopatia I. v sobotu 15. 2. 2020.  Autopatia II. v nedeľu 16. 2. 2020

Miesto konania: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská 1, Bratislava, poslucháreň SM2 na prízemí vpravo. Parkovné pred budovou je zdarma. 

Cena kurzu je 42 €/deň pri platbe vopred. Pri platbe v hotovosti v deň kurzu 45 €/deň

Uzávierka prihlášok: streda 12. 2. 2020

Organizačné zabezpečenie: Ing. Alena Paľová - ANTRE SK, palova@antre.sk, +421 905 562 910

Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe a zlepšovaní vlastného zdravia. 

Autopatia sa používa pri liečení dlhodobých chronických ťažkostí i akútnych stavov a pôsobí prostredníctvom stimulácie vitálnej sily, prány. Kurz Autopatia I. vám umožní prácu na sebe a s blízkymi ľuďmi, či praktikovanie autopatie v liečiteľskej praxi. Všetko o autopatii sa dozviete na stránkach https://www.autopatie.cz/o-autopatii/

Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe. Nasledujúce kurzy II. a III. sú určené na prehĺbenie vedomostí a získanie potrebných skúseností pre riešenie aj ťažších prípadov. 

Po absolvovaní kurzu I., II., III. a dvoch praktických seminároch môžete získať certifikát a stať sa autopatickým poradcom.   

Pozrite si mapu autopatických poradov tu: https://www.autopatie.cz/mapa-poradcu/. Viac o ďalších možnostiach vzdelávania v autopatickej metóde liečby sa dozviete tu https://www.autopatie.cz/kurzy-autopatie/

Autopatia I. základy

Obsah kurzu Autopatia I.

  1. Základy techniky autopatie pri liečení chronických, dlhodobých problémov tela a mysle. Pravidlá súvisiace s používaním autopatického preparátu.
  2. Samostatná domáca príprava autopatického preparátu z vlastnej telesnej alebo pránickej informácie liečenej osoby.
  3. Analýza vyliečených prípadov pred tým "nevyliečiteľných" dlhodobých chronických problémov (napr. ekzémov, migrén, ulcerózna kolitída ad.), postupy liečby.
  4. Stanovenie troch parametrov autopatického pôsobenia.
  5. Akútne stavy.
  6. Autopatická detoxikácia. Príprava autopatického preparátu z čakier.
  7. Ako pracovať s knihami o metóde, s učebnicami kurzu.
  8. Filozofické a historické základy metódy, ktorej korene siahajú k indickým Upanišadám a objavujú sa v histórii európskej homeopatie. Autopatia ako metóda práce s jemnými energiami, spájajúcimi nás s Univerzom.
  9. Otázky a odpovede.

Termín: 15. 2. 2019 (sobota), 9 - 17 h (prezentácia od 8:30, obedňajšia prestávka 13 - 14 h)

Prednáša: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská 1, Bratislava, poslucháreň SM1 v starej budove V-1. Parkovné pred budovou je zdarma. Občerstvenie zdarma.

Účastnícky poplatok: 42 €/deň pri platbe vopred. Uzávierka prihlášok do 12. 2. 2020. Pri platbe v hotovosti na mieste kurzu 45 €/deň.

Autopatia II. pre mierne pokročilých

Obsah kurzu Autopatia - kurz II.

Druhá časť trojdielneho cyklu kurzov autopatie.

Bude o tom, ako používať autopatiu i u ľudí so závažnými problémami. Budeme sa zaoberať rozbormi ďalších prípadov odstraňovania chronických disharmónií, pôvodne považovaných za nevyliečiteľné. Budeme analyzovať rad prípadov, zachytených na videu. Budeme hovoriť o jemných detailoch autopatického procesu, o jeho metodike. O vplyvoch brzdiacich liečbu a ich odstraňovanie. O rôznych stratégiách ovplyvňovania vitálnej sily, prány, vhodných pre určité typy chorôb. O pravidelne opakovanom podávaní či o metóde jediného podania na dlhú dobu. Kedy ktorý spôsob použiť. Ako poznať, kedy je možné podávanie preparátu celkom zastaviť. O rôznych technikách domácej prípravy autopatického preparátu a o tom, kedy ktorej dať prednosť. Bude čas na zodpovedanie či diskutovanie otázok, ktoré vás napadli v priebehu používania autopatie. Bude tu priestor pre vaše osobné skúsenosti, pokiaľ sa o ne budete chcieť podeliť s ostatnými.

Termín: 16. 2. 2020 (nedeľa), 9 - 17 h (prezentácia od 8:30, obedňajšia prestávka 13 - 14 h)

Prednáša: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská 1, Bratislava, poslucháreň SM1 v starej budove V-1. Parkovné pred budovou je zdarma. Občerstvenie zdarma.

Účastnícky poplatok: 42 €.

Organizačné informácie

Miesto konania kurzu: Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská 1, Bratislava, poslucháreň SM1 v starej budove V-1 Ekonomickej univerzity. Kapacita 80 ľudí.

Parkovné pred budovou je zdarma. 
Prezentácia účastníkov o 8:30 h

Ekonomická univerzita
Ekonomická univerzita
Poslucháreň SM2
Poslucháreň SM2

Účastnícky poplatok 42 €

Prihláška na kurz: uskutočníte pomocou nižšie uvedeného formulára a následne ho môžete uhradiť.
V prípade neúčasti poplatok vraciame.

Účastníkom kurzu sa stávate uhradením 42 € poplatku na účet organizátora:
Názov účtu: ANTRE SK, s. r. o., Záhradnícka 6330/43, 92901 Dunajská Streda
Tatrabanka 2625761386/1100, IBAN: SK9811000000002625761386, BIC/SWIFT: TATRSKBX  alebo
Fiobanka 2400508566/8330, IBAN: SK1683300000002400508566, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX 
variabilní symbol kurzu Autopatie I.: 1502, konštantný symbol: 0308
Do správy pre príjemcu určite uveďte svoje meno

Cena 42 Eur/kurz platí len pri uhradení poplatku vopred. Pri platbe v hotovosti uhradíte 45 €. Potvrdenie o prijatej platbe nebudeme zasielať, nemáme naprogramovaný web. Ale 3 až 5 dní pred kurzom vás budeme mailom prípadne sms kontaktovať, pripomenieme vám termín kurzu :-), preto uveďte prosím v prihláške email a telefón.

Ďalšie informácie

Prineste si so sebou poznámkový blok, písacie potreby a občerstvenie. Káva, čaj a voda bude k dispozícii počas celého dňa. Obed si môžete zabezpečiť v blízkosti budovy, ideálne je zobrať si ho so sebou.

Autopatická nádobka a knihy o Autopatii

Na kurze si budete môcť zakúpiť Autopatickú nádobku so zľavou 15 % a tiež vzdelávacie knihy o Autopatii a ďalšie zaujímavé knihy z vydavateľstva Alternativa bez poštovného. V prípade, že budete mať záujem o kúpu väčšieho množstva Autopatických nádobiek, prípadne kníh, napíšte nám do poznámky nezáväzne, čo budete chcieť a približne aké množstvo, aby sme mali dosť pre každého. Orientačné ceny nájdete na https://obchod.alternativa.cz/autopatie/

Takto vyzerá autopatická nádobka, v ktorej si ľahko dokážete pripraviť svoj vlastný autopatický preparát vo svojej kúpeľni. Viac o tejto "zázračnej" špeciálne vyrobenej nádobke a o tom ako ju používať sa dozviete na kurze. 

Základná učebnica a príručka Autopatie. Obsahuje návody, ale aj popisy prípadov vyliečených ľudí.
Kniha bude k dispozícii na kurze.

Cena: 9,00 €

Výborná príručka s popisom ako na to. Učebnica kurzu. Kniha bude k dispozícii na kurze.

Cena: 10 €

Cena sa môže zmeniť podľa aktuálneho kurzu českej koruny v deň kurzu.

Záväzná prihláška na kurz Autopatie I. 15. 2. 2020 v Bratislave
alebo kurz Autopatie II. 16. 2. 2020 v Bratislave

Vyplňte, prosím, všetky potrebné údaje aj vašu adresu, kvôli vystaveniu faktúry. V prípade firmy vyplňte všetky potrebné fakturačné údaje. Pre možnosť skontaktovať sa s vami pred kurzom vyplňte, prosím, email aj telefónne číslo.

Po odoslaní prihlášky sa Vám čo najskôr, max do 5 dní, ozveme späť s aktuálnymi informáciami. Po odoslaní prihlášky môžete kurz uhradiť na uvedený účet. V prípade záujmu o kúpu väčšieho počtu autopatických fľaštičiek či kníh to uveďte v poznámke.