Besiedky o Autopatii

Aktuálne termíny

momentálne nemáme naplánované termíny

Čo je autopatia a ako ju začať používať pri zlepšovaní svojho zdravia. 

Dĺžka besedy: 2 h prednášková časť + diskusia

Obsah besiedky:

Čo je autopatia? Pri akých problémoch zafungovala? Na akom princípe funguje? Môj príbeh a skúsenosť s autopatiou. Popis prípadov ľudí, ktorým som pomohla. Ako začať s autopatiou? Ako stanoviť parametre liečby na začiatku? Výhody a nevýhody autopatie. Praktická ukážka výroby liečivého autopatického preparátu a ukážka potrebných pomôcok. Kde nájdete informácie na ďalšie štúdium danej témy? Informácia o najbližších kurzoch autopatie na Slovensku.

Vstupné: 5 €  

O lektorke:
Autopatiu používam úspešne 2 roky. Venujem sa intenzívne štúdiu danej témy, pretože mi to prináša zdravie. Prešla som všetkými kurzami autopatie organizovanými zakladateľom metódy Jiřím Čehovským t. j. Kurz I., II., III. a Praktický seminár I., II. a stala sa prvým autopatickým poradcom v Nitre. Zúčastnila som sa seminára pre pokročilých poradcov i konferencie autopatie v Prahe. Vypočula som si všetky vzdelávacie CD o autopatii a všetky príbehy z konferencií spolu 850 hodín a mám prečítané všetky knihy o autopatii. Viem poradiť čo kde nájdete. Na najbližšej konferencii 1. 2. 2020 budem mať aj svoj príspevok.

Som nadšená od prvej chvíle, čo som počula o autopatii a cítim veľkú potrebu túto neobyčajne účinnú a jednoduchú metódu uzdravovania šíriť medzi verejnosťou. Mne osobne pomohla, cítim sa momentálne najzdravšie vo svojom živote. Preto som sa stala aj organizátorkou kurzov na Slovensku, aby som pomohla túto metódu šíriť. V priebehu dvoch rokov sa na seminároch vyškolilo 477 ľudí a certifikát autopatického poradcu získalo ďalších 25 ľudí. Vidím, že len organizovanie kurzov nestačí na osvetu a preto prichádzam s novou iniciatívou - rozprávať osobne o autopatii formou krátkych besiedok. V blízkej budúcnosti si pripravujem aj praktický kurz používania autopatie ako doplnok po alebo pred kurzami Jiřího Čehovského, pretože vidím, že ľudia niekedy nedokážu nájsť odhodlanie ani po kurze začať a majú veľa praktických otázok, na ktoré na veľkých seminároch nie je čas a priestor a potrebujú si metódu prakticky vyskúšať. Ja som počítačovou lektorkou, mám bohaté lektorské skúsenosti a viem dobre vysvetľovať návody používania čohokoľvek začiatočníkom. Budem rada, ak sa nájdu rovnako nadšení miestni organizátori ako ja a spolu posunieme informovanosť o autopatii na vyššiu úroveň, nech si ľudia môžu pomôcť sami. A tak ako som to zvládla ja, to môžete zvládnuť aj Vy. Už za dva roky sa cítim najzdravšie vo svojom živote a to nehovorím o tom, ako ma to posunulo aj v mojom osobnostnom rozvoji, ako si viac verím, som asertívnejšia a vytváram si život podľa svojich predstáv. A to hlavne vďaka autopatii, jednoduchej metóde, ktorú sa môže naučiť každý a môže ju mať po ruke deň čo deň. Môžem vám sľúbiť, že vaše návštevy lekárov sa významne znížia. Či úplne, to záleží aj na vás a to ani netreba, pretože absolvovať preventívne prehliadky je dobrá vec, aspoň si vždy preveríme nakoľko nám autopatia funguje.

Kontakt: Ing. Alena Paľová, 0905 562 910, palova@antre.sk

Prihláška na besiedku o Autopatii

Vyplňte všetky potrebné údaje. Pred prednáškou vás budeme kontaktovať, aby ste nezabudli a aby sme si potvrdili vašu účasť - emailom, prípadne telefonicky.
Vstupné 5 € sa hradí v hotovosti až na prednáške
(slúži na pokrytie cestovných nákladov alebo prenájmu priestorov).

Chceli by ste besiedku vo vašom okolí? Navrhnite mesto a miesto kde?

Možno vďaka vám zorganizujeme besiedku o autopatii aj u vás.