Kurz Autopatie I. - ONLINE prenos

Lektor kurzu: Mgr. Jiří Čehovský z Prahy

Termín: nedeľa 26. 11. 2022, 9 - 16 h, (12-13 obedná pauza) 

Účastníkom s uhradeným kurzovným zašleme emailom najneskôr 2 dni pred konaním kurzu odkaz, pomocou ktorého sa v daný čas pripoja. Prihlásenie vyzerá takto https://youtu.be/szOmr_ZZD5E

Miesto konania: ONLINE cez internet.

Cena kurzu: 33 €

Uzávierka prihlášok a odoslanie platby do: 18. 11. 2022

Organizačné zabezpečenie:  Ing. Alena Paľová - organizačné a technické informácie, palova@antre.sk, 0905 562 910, informácie o platbách: Ing. Dagmar Hegarová, Alternativa s.r.o., tel.: 257 922 591, dagmar.hegarova@alternativa.cz

Autopatie Kurz I. (online prenos)

Autopatia sa používá pri liečení chronických dlhodobých problémov i akútnych stavov a pôsobí prostredníctvom stimulácie prány, vitálnej sily. Kurz Autopatie I. vám umožní prácu na sebe a s blízkymi ľuďmi, či realizovanie autopatie v liečiteľskej praxe. Už po absolvovaní kurzu I. získate znalosti, ktoré môžete ihneď uplatniť pri liečbe. Nasledujúce kurzy II. a III. sú určené k prehĺbeniu znalostí a získaniu potrebných skúseností pre riešenie i obtiažnych prípadov.


Zúčastniť sa tohto kurzu sa môžete:

 • Online - prostredníctvom živého prenosu tohto kurzu cez internet. Seminár môžete týmto spôsobom sledovať z pohodlia Vášho domova či inde, v reálnom čase, prostredníctvom mobilného telefónu, počítača, tabletu či chytrej televízie. Pomocou chatu môžete klásť otázky lektorovi. Táto forma sa osvedčila na kurzoch autopatie i na prednáškach Homeopatickej akadémie, ktoré tiež organizujeme. Ušetrí vám čas i cestovné náklady.

Pozrite si vo videu ako jednoducho sa prihlásite na online kurz Autopatie I.

Z obsahu kurzu Autopatia I.:

 1. Základy techniky autopatie pri liečení chronických, dlhodobých problémov tela a mysle. Pravidlá súvisiace s používaním autopatického preparátu.
 2. Samostatná domáca príprava autopatického preparátu z vlastnej telesnej alebo pránickej informácie liečenej osoby.
 3. Analýza vyliečených prípadov predtým "nevyliečiteľných" dlhodobých chronických problémov (napr. ekzémov, migrén, astmy, ulceróznej kolitídy atď.), postup liečby.
 4. Stanovenie troch parametrov autopatického pôsobenia.
 5. Akútne stavy.
 6. Autopatická detoxikácia. Príprava autopatického preparátu z čakier.
 7. Ako pracovať s knihami o metóde, s učebnicami kurzu.
 8. Filozofické a historické základy metódy, ktorej korene siahajú k indickým Upanišadám a objavujú sa v histórii európskej homeopatie. Autopatia ako metóda práce s jemnými energiami, spájajúcimi nás s Univerzom.
 9. Otázky a odpovede.

Termín: nedeľa 26. 11. 2022, 9 - 16 h, (12-13 obedňajšia pauza)

Prednášajúci: Mgr. Jiří Čehovský

Miesto konania: ONLINE - Zbraslavské náměstí 461, Praha 5 - Zbraslav. 

Cena kurzu: 33 Euro

 1. Prihlásenie k účasti cez internet uskutočníte pomocou prihlášky umiestneného formulára a následne môžete uhradiť kurzovné. Účastníkom s uhradeným kurzovným zašleme emailom najneskôr 2 dni pred konaním kurzu odkaz, pomocou ktorého sa v daný čas pripojí.
  Video Ako sa prihlásiť na online kurz: https://youtu.be/szOmr_ZZD5E 
  Video Ako napísať otázku do chatu (správy):  https://youtu.be/FUFBPsweBqU 

Účastníkom kurzu sa stávame uhradením 33 € bezhotovostným prevodom. Pokiaľ budete platbu realizovať z iného než Vášho účtu, uveďte svoje meno do správy pre príjemcu. Platbu prosím preveďte tak, aby sme ju dostali najneskôr do 18. 11. 2022.

Pre zahraničné platby využite eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do správy pre príjemcu uveďte Vaše meno a VS 2611. Kurzovné je 33 euro.

Vaše prihlásenie je potvrdené až prijatou platbou.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Prihláška na Kurz I. 26.11. - online prenos

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.